Duyurular

Etiket Arşivi: ÖZGÜR BOLAT

Dr. Özgür Bolat ile Anne Baba Okulu Başlıyor

Keşke ehliyet almadan araba kullanmanın yasak olduğu gibi anne babalık okuluna gitmeden veya bu konuda bir eğitim almadan çocuk da büyütülmese diye düşündüğünüz oldu mu? Sevgili arkadaşım eğitim bilimci ve yazar Dr. Özgür Bolat ve Bahçeşehir Koleji @bahcesehirk12 iş birliğinde “Mutlu çocuk, başarılı gelecek” hedefiyle yola çıkan, “Bahçeşehir Koleji Özgür Bolat Anne Baba Okulu”nun ilk öğrencileri bugün biz olduk. Umarım ... Devamını Oku »

1. Özel Okul Tercih Fuarı

Okul Tercih Fuarındaki panelimizde Okul çağındaki çocuklarda çocuk beslenmesini konuştuk. @noraromi moderatörlüğünde çocuk doktoru Dr. Elif Çakır @guncel_anne çok önemli bilimsel bilgiler verdi ben de üç çocuğumla deneyimlerimi ve bu konuda yazılan makaleleri anlattım.   Panelimiz çok keyifliydi bizi dinleyenlere ve @okultercihfuari nı düzenleyen @idecon_idea @yaprakyapsan ‘a çok teşekkürler. Dr. Özgür Bolat’ın semineri de harikaydı. Facebook Canlı yayında okul standlarını dolaşıp ... Devamını Oku »

MomTalks, Uzmanları ve Anneleri Bir Araya Getiriyor

Hayatın ilk birkaç yılı, çocuk için aynı anda hem büyük bir potansiyel hem de büyük riskler barındırır. Anneler çocuk eğitimi ve gelişimi konusunda ne kadar bilinçlenirse çocukların hayata atacakları ilk adımları da o kadar sağlam ve sağlıklı olacaktır. MomTalks, çocukların bugününü ve geleceğini konuşmak üzere uzmanları ve anneleri bir araya getiriyor. “Gelecek anneden başlar! Türkiye’de ilk kez hepsi bir arada! ... Devamını Oku »