Duyurular

Etiket Arşivi: NORA ROMİ

Bebek Demek Emek Demek

İşte canım kızlarımın bu dünyadaki ilk fotoğrafları hem de birer embriyo iken😀 İkinci fotoda yakından görebilirsiniz hangisi Esin hangisi Sevinç bilmiyoruz ama sadece iki embriyo koyulduğu için onlar olduğunu biliyoruz. İkiz kızlarıma tüp bebek tedavisi sayesinde kavuştum. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Tüp bebek tedavisiyle anne olanlar lütfen yorumlarda hikayelerini anlatsınlar ve kalp koysunlar. Borderline over tümörü ameliyatım nedeniyle sadece ... Devamını Oku »

1. Özel Okul Tercih Fuarı

Okul Tercih Fuarındaki panelimizde Okul çağındaki çocuklarda çocuk beslenmesini konuştuk. @noraromi moderatörlüğünde çocuk doktoru Dr. Elif Çakır @guncel_anne çok önemli bilimsel bilgiler verdi ben de üç çocuğumla deneyimlerimi ve bu konuda yazılan makaleleri anlattım.   Panelimiz çok keyifliydi bizi dinleyenlere ve @okultercihfuari nı düzenleyen @idecon_idea @yaprakyapsan ‘a çok teşekkürler. Dr. Özgür Bolat’ın semineri de harikaydı. Facebook Canlı yayında okul standlarını dolaşıp ... Devamını Oku »

Özel Okul Tercih Fuarı’nı Kaçırmayın

  OTF Özel Okul Tercih Fuarı ve Veli Zirvesi’nde 24 Şubat cumartesi saat 13.30- 14.00 saatleri arasındaki Güncel Anne  Dr. Elif Çakır ile Nora Romi moderatörlüğündeki ”Çocuk ve Beslenme’’ oturumumuza bekleriz. Çocuklar büyüdükçe beslenme alışkanlıkları da değişiyor. Okul çağına gelen çocuklarımızın beslenmesinde hangi konularda hassas olmalıyız? 24-25 Şubat 2018 tarihlerinde Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek OTF Özel Okul Tercih Fuarı ve Eğitim Zirvesi, ... Devamını Oku »