Duyurular

HP Baskı Dünyası ile Doğumgünü Hazırlığımız

756 kişi okudu.

Çocuklar her şeyin baskısını almak istiyorlar.
Uzaktan eğitimde üç çocukla evimizde o kadar çok baskı alıyoruz ki anlatamam. Hepinizin de aynı durumda olduğunu tahmin ediyorum. Bana en çok sorulan sorulardan biri hangi yazıcıyı alalım?
HP Smart Tank 515, ev için çok kullanışlı kartuşsuz bir yazıcı. Kutunun içinden çıkan mürekkeplerle, 18.000 sayfaya kadar siyah veya 8.000 sayfaya kadar renkli baskı kapasitesiyle neredeyse 3 yıla kadar “kartuş bitti” derdi olmadan baskı alınıyor. Tabii bastığımızın içeriğine göre bu sayı değişebiliyor. Wireless olarak cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan saniyeler içinde baskı almak çok pratik.
HP BASKI DÜNYASI ile HP, ailelere, basılabilir aktiviteler ile çocukların eğlenmesini ve öğrenmesini sağlayan ücretsiz bir platform sağlamış. Siz de bu platformdan çocuğunuzla ücretsiz boyama ve etkinlik sayfaları basabilirsiniz.
İşte linki burada 👉🏻 bit.ly/hpbaskidunyasi
Mutlaka bakın. Bu dönemde size ve çocuğunuza güzel saatler geçirtebilir aldığınız baskılar. Doğumgünleri, anneler günü ve pek çok güne özel şablonlar var.
Eve kapandığımız bu dönemde HP yazıcımız ve HP baskı dünyası çocukların keyifli saatler geçirmesine yardımcı oluyor. Kızlar abilerinin 19 Mayıs’taki doğumgünü için süslemeler ve doğumgünü kartı basarak hazırlıklara başladılar.
#HPBaskıDünyası #HPBaskiDunyasi HP #işbirliği