Duyurular

Temassız Ateş Ölçer

859 kişi okudu.

Bugün size çok beğendiğim bir üründen bahsedeceğim. Artık hayatımızın büyük bir parçası olan temassız ateş ölçer💜 Her evde, okulda ve işyerinde mutlaka bulundurulmalı. Bir üründe üç özellik olması harika. Hem çok kısa sürede ateşinizi temassız ölçüyor, hem oda ısısını ölçüyor hem de yemek/su/sıvı ısısını ölçüyor. Üstelik de çok güzel bir indirime girmiş.
Özellikle bu salgın günlerinde ateşimizi doğru ölçmek çok önemli. Temassız ateş ölçer, yüksek teknolojisi ile 1 saniyeden az bir sürede kesin ve hassas ölçüm yapma özelliğine sahip.
3 adımlı kolay kullanım için ateş ölçeri alın bölgesine yaklaştırmak, ölçüm tuşuna basmak ve yarım saniye beklemek yeterli. Arkadan aydınlatma özelliği ile karanlıkta da rahatça okunabilen ekran, gece kullanımınızda da kolaylık sağlar. Son 32 ölçüm değerini hafızasında tutarak, ölçüm değerlerini izleme imkanı sağlıyor. 38 ve üzerindeki ölçümlerde sesli ve görsel uyarı veriyor. Kullanılmadığı durumda 20 saniye içerisinde otomatik olarak kapanıyor.
En sık kullanım alanı ateş ölçümü olmakla birlikte, su, süt ve ortam sıcaklığını ölçme özellikleri de bulunmaktadır. 
Bu özelliği ile bebekli ve çocuklu evlerin vazgeçilmez ürünü bence. Biliyorsunuz çocuğunuzun odasının ideal ısısı 21-24 derece arasında olmalı. Lütfen buna dikkat edelim.
Bebeğinizin mamasının, sütünün ve ek gıdasını  da ısısını bu aletle ölçebilirsiniz. Ev yapımı yoğurt yaparken sütün ideal mayalanma ısısı 45 derecedir. Süte parmağınızı sokmak yerine bu aletle ölçmeniz çok daha doğru ve hijyenik bir sonuç verecektir😀
Bu linkten indirimli olarak alabilirsiniz 👉🏻  https://bit.ly/hassasanne1 Ürün  tükenmeden veya fiyatı değişmeden almanızı öneriyorum.
.
.
.
.
#temassizatesolcer #isbirligi #atesolcer #hassasanne