Duyurular

Merino Yününden Uyku Tulumu

1.780 kişi okudu.

 

Acaba çocuğum üstünü mü açtı, terledi mi üşüyor mu? korkularına son. Woolnat uyku tulumu sadece çocukların değil bu konuya kafayı takan anne-babaların da daha iyi uyumasını sağlayacak.
Woolnat Organik %100 Merinos Yünden uyku tulumlarına ailecek bayıldık.

Çocukların uykuda sürekli üstünü açması uykusuz kalmamıza neden oldu. Gece üşüdü hasta mı oldu düşüncesi günümüzü de zehir etti. O uzay kıyafetleri gibi elyaf dolgulu tulumlar da onu aşırı terletti. Bir çoğu o uyku tulumlarını giymeyi reddetti. Çocukları aşırı ısıtmanın üşümelerinden bile çok daha tehlikeli olduğu ve ani bebek ölümlerinin nedenlerinden olduğunu biliyoruz. (bilimsel bilgi)
Polar yerine organik anti-alerjik %100 merinos yünden bu muhteşem uyku tulumlarına bayıldım.2,5 yaşındaki yeğenim Nehir doğduğundan beri Woolnat tulumla uyuyor, hikayelerde paylaştım.
Woolnat uyku tulumu 4 mevsim giyilebiliyor. Merino yünden yapılması sayesinde hem doğal hem de anti bakteriyel. Nefes alabilen yapısı sayesinde çocuklarda terlemeye neden olmuyor, terleyen çocuklarda teri emerek ciltlerini kuru tutuyor. Hızlı kuruyor.
İnce ve ipeksi yapısına rağmen tüm gece sıcak tutmasına bayılacaksınız. Yeğenime yılbaşı hediyesi olarak aldım bize gelince üstünden çıkarmadı onunla dans etti.
www.Woolnat.com adresinden alabilirsiniz.

 

 

 Bu bir reklamdır.