Duyurular

LGS Hazırlığı

1.656 kişi okudu.

LGS’de başarılı olmak için Einstein olmaya gerek yok, Morpa Kampüs ve Denematik yeter😀

Alper LGS’ye hazırlanırken okulda ve kursta öğrendiklerini Morpa Kampüs’ten tekrar ediyor. Denematik ile eksiklerini görüyor ve yapamadığı soruların videolu çözümlerini izliyor.
Alper’in bursluluk sınavlarında dereceye girip koleji burslu okumasında Morpa Kampüs’ün büyük rolü var bu nedenle gönül bağımız var Morpa ile. Alper derslerini de Morpa’dan tekrar ediyor. Ayrıca denemek isteyenler için rica ettim Morpa Kampüs 1 haftalık ücretsiz hassas anne deneme üyeliği hediye ediyorum. Bu linkten 1 haftalık ücretsiz deneme üyeliğini deneyebilirsiniz 👉🏻 bit.ly/morpakampuslgs 1 hafta boyunca üyeliği ücretsiz deneyebilirsiniz, bilgileri doldurup devam tuşuna basın. Detaylı içeriklere sınırsız erişebileceksiniz.
Alper @morpakampus ile ders çalışmaya 6 sene önce 1. sınıfta başladı. Bursluluk sınavlarında 1. olmasında, matematik olimpiyatlarında Türkiye 8.si olmasında ve not ortalamasının yüksekliğinde Morpakampus.com’un çok yardımı oldu. Okuduğu kolejin LGS denemelerinde de 3 kere tam yaparak Türkiye birincisi oldu.
Morpa Kampüs + Denematik alanlar 1 yıllık paket aldığı için 312 TL yerine 252 alabilecekler. Detaylı bilgi 444 94 95 numaralı çağrı merkezinden alabilirsiniz

#morpakampus #isbirligi #lgs