Duyurular

Çocuğunuzun ve Evcil Hayvanınızın Pencereden Düşmesini Önleyin

1.103 kişi okudu.

İstediğiniz kadar asılın Winblock Pencere Güvenlik Sistemi 250 kiloya kadar dayanır! Açın pencereleri özgürce açın. Her gün evinizi çocuğum veya evcil hayvanım pencereden düşer mi? endişesi olmadan havalandırın.

Camdan düşüp ölen ve yaralanan çocukları duydukça içim yanıyor. Bu ürünü çok sevdim. Okullarda da kullanılsın. İTÜ’lü mimar bir babanın oğlunun güvenliği için ürettiği bir ürün. Çocukların pencere ve balkonlardan düşmesini engellemek için tasarlanmış.

Her ebattaki pencereye uygun dizayn edilmiş. Çift açılır büyük boyutlu pencereler veya balkon kapıları için iki kutu alınması yeterli. Kış bahçelerine ve sliding pencerelere bile uygun.
Pencere kanatlarının kapanmasına engel olmuyor.
PVC izolasyon sayesinde çelik halat çocukların ellerine zarar vermiyor.
Ağ mesafesi kol girecek ebatta olduğu için yan camlar kolayca silinebilir. PVC kaplı çelik halatlar çocuklar tarafından makas veya bıçakla kesilemez. Ancak acil durumlarda yetişkinler tarafından pense ile kesilip pencereler tahliye amaçlı kullanılabilir. Dıştan takılan sinekliklere engel olmaz.

Kedi köpek için olan ağ ürünü de çok faydalı. Çıkartıp yıkayabiliyorsunuz. 


İTÜ Laboratuvarları’nda ürün test edilmiş. WinBlock® Pencere Güvenlik Sistemi çelik halattan oluşan bir ağ olduğundan montaj kılavuzuna uygun bir şekilde bağlandığında 250kg yüke kadar dayanıyormuş.
Kendiniz kolayca monte edebilirsiniz.
Rahatlıkla sökülebilir, başka yerde tekrar kullanılabilir. Vida delikleri pencerenin görünür yüzeylerinde olmadığından, söküldüğünde delik yerleri görünmez, silikon ile kapatılması yeterlidir. Çocukların ve evcil canlarımızın güvenliği için muhteşem bir ürün.
www.winblock.store adresinden, n11, hepsiburada, gittigidiyor’dan satın alabilirsiniz. 

Instagram adresi: instagram.com/winblocktr

 

 

 

#güvenlik Bu bir reklamdır #hassasanne