Duyurular

4. Geleceğin Ayak İzleri “İlk 1000 Gün Zirvesi”

1.170 kişi okudu.

Ben de 10 Nisan Çarşamba günü 4. Geleceğin Ayak İzleri “İlk 100 Gün Zirvesi” ‘ndeyim. Haydi siz de ücretsiz kayıt olun orada beraber harika seminerleri izleyelim bilgi edinelim.

Repost from @geleceginayakizleri

Sevgili Anneler & Babalar ve Anne & Baba Adayları!

10 Nisan’da Point Otel Barbaros’ta Geleceğin Ayak İzleri – İlk 1000 Gün Zirvesi’nde sizlerle dördüncü kez buluşmak için sabırsızlanıyoruz.  Siz de katılım için www.geleceginayakizleri.com adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.

Zirvede alanında uzman konuşmacılar, anne ve anne adaylarına ilk 1000 gün ile ilişkili önem taşıyan konular hakkında bilgi verecek.


Zirvede moderatörlüğünü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Yenidoğan Uzmanı Prof. Dr. İlknur Kılıç‘ın yapacağı bilimsel oturumda, “aşının önemi ve neden aşı yaptırmalıyız” konusu tartışılacakken aynı zamanda Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Emrah Kol, gebelik takibi ve doğuma hazırlık hakkında bilinmesi gerekenleri katılımcılara aktaracak.


Ardından Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Anıl Yeşildal “Antibiyotiksiz İyileşmenin İpuçları”,

Prof. Dr. Hilal Mocan “Bebek Beslenmesinde Yeni Trendler ve Gerçekler”

Hamile Eğitim Uzmanı ve Bebek Hemşiresi  Ayşe Öner “İlk 1000 Günde Bebek Cilt Bakımının Önemi” başlıklı sunumlarını gerçekleştirecek.


Zirvenin öğleden sonraki buluşmalarında ise Dr. Ali Evrim Doğan “Büyümenin Gerçek Tanımı ve Beslenmenin Önemi”, Familylab Kurucu, Aile Terapisti Yılmaz Atmaca “Sevgi ile Hayır Diyebilmek”, Uzm. Psk. Hande Kızılöz Uluca “Çocuğunuza Tepki Değil, Cevap Verin”, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr.Gökhan Mamur  “BLW Yöntemi (Baby Led Weaning)” konularını ele alarak katılımcılara bilgi aktaracak.

Ücretsiz kayıt olmayı unutmayın. Böyle bir zirve kaçmaz. Dr. Pınar Boncuk Dayanıklı’nın Emzirmenin ilk 100 günü kitabı kayıt masasında tüm zirve katılımcılarına hediye edilecek.


#geleceginayakizleri #İlk1000GünZirvesi #İlk1000Gün #ilkbingun#bebekkonferansi