Duyurular

Mammashow Anne Hikayeleri

1.683 kişi okudu.

Anneliğe Dair Her Şey mottosuyla 9-12 Ocak tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi-CNR Expo’da düzenlenecek #mammashow, anne ve anne adaylarının hayatlarını kolaylaştıracak onlarca eğitici etkinliğe ev sahipliği yapacak. Tüm programı mammashow.com adresinden görebilirsiniz. Biletler günlük 10 TL  Biletix’te ve gişelerde. mammashow tanıtım videosu linki  https://www.youtube.com/watch?v=7ZVH34IEK1Y

Ben de 9-10 Ocak Çarşamba ve Perşembe panellerim dışında Çarşamba 15:00-  C111 Winblock pencere güvenlik sistemleri standında olacağım. Uğrarsanız beraber fotoğraf çektirebiliriz.

9 Ocak Çarşamba Anne Hikayeleri panelimde Hassas Anne Kitabımdan ben, Masal Anlatıcısı, Dil bilimci Ayşegül Dede , Yazar Hatice Beyza Bulut@alerjiylebuyuyorum Büşra Uysal@beriltosunannesi Başak Kıran ve @mutfakta_bebek_var Kadriye Altınbaşak sizlere güç verecek hikayelerimizi anlatacağız. Ayşegül Dede boğanmış bir Anne olmaktan, Hatice Beyza Bulut engelli bir çocuğun annesi olmaktan, Başak Kıran kanser savaşçısı bir çocuğun annesi olmaktan, Kadriye Altınbaşak ikinci evliliğini yapan bir anne olmaktan bahsedecekler. Hepinizi panelimize bekliyoruz. Instagramdan canlı yayınlarımız da olacak.

 

 

 

Bu sponsorlu bir etkinliktir