Duyurular

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı Hassas Anne Standımda Buluşalım

1.292 kişi okudu.

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nın teması bu sene İlham perim yaratıcı annem. 14-15-16 Aralık’ta hepinizi İstanbul Kongre Merkezi Harbiye’deki İBS Fuar Hassas Anne standıma bekliyorum. Bu sene 6. İBS standımda sizlerle kucaklaşacağım, sohbet edeceğim ve kitabımı imzalayacağım. Sürprizlere hazır olun. Fuarda standımda arkadaşlarımı da ağırlayacağım.
14 Aralık Cuma: 
Tüm gün Aysun Turan @mutlucocukoyunlari ile duyusal oyunlar

15 Aralık Cumartesi:
13:00 @ogrtm.gulsahmutlu Gülşah Mutlu ile “Mutlu çocuk Yetiştirmek” söyleşisi
15:00 Hassas Anne 6. yıl ve Hassas Anne Kitap 1. yıl kutlaması
16:00 @mutfakta_bebek_var Kadriye Altınbaşak ve @pinardonmez_ Pınar Dönmez ile Ek gıda söyleşisi

16 Aralık Pazar
14:00 Doğal Anneyim – Başak Pirtini ile “Şehirde doğal ve sağlıklı yaşam” söyleşisi
Hepinizi bekliyoruz.

         İBS Lansman Partisi her sene olduğu gibi muhteşem geçti.

Canım arkadaşım Seçil Fida yine dopdolu bir fuar ve parti planlamış.

 

14 – 16 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı bu sene bambaşka olacak…
En değerli ve popüler markalar her yıl olduğu gibi İBS’ de yerlerini alırken, ziyaretçiler; trend konular, ünlü konuşmacılar, renkli atölye ve etkinlikler arasında zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar.
Beklenen TEMA açıklandı ! “Yaratıcı Annem, İlham Perim”
İBS Fuar’da geleneksel hala gelerek hem katılımcı hem de ziyaretçilerden büyük ilgi gören “Yılın Teması” açıklandı; Anneliğin mucize dönüşümü ile başlayıp, geçen yıl annelerin kahramanlıkları ile devam eden tema yolculuğunda bu sene, annelerin her şart altında ne kadar yaratıcı olabildiklerini, dahiyane çözümler üretebildiklerini, hayatlarımıza dokunduklarında nasıl bir sihir gerçekleştirdiklerini, bizlere sonsuz ilham verdikleri konuşulacak.
Alanda yer alacak yüzlerce şov ile unutulmaz anlar yaşanacak!
İBS Sahnede tema dışı etkinlikler de yer alacak. Masal dinletileri, çizgi kahramanlarla dans şovlar, sürpriz spor, tiyatro ve müzik etkinlikleri ile bilim atölyeleri ebeveynlere ve çocuklara eğlenceli saatler yaşatacak. Sanat, spor ve bilim alanlarında çocukların yaratıcılığını ön plana çıkarma, becerilerini geliştirme, hayal dünyalarını geliştirme amacı taşıyan atölyelerde aileler çok değerli kazanımlar elde edecekler.
Markalardan Hediye ve İndirim Yağmuru!
Birbirinden ünlü markalara ait puset, oto-koltuk, bebek yatağı, çocuk hijyen malzemesi, oyuncak ve kıyafetin hediye olarak verildiği İBS yarışmaları ise sosyal medya kanalları üzerinden başladı. Yarışmalara İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nın “facebook, instagram ve twitter” adreslerinden katılabilirsiniz.
İBS’ de üç gün boyunca Türkiye’nin en güvenilir ve sağlıklı markaları da hazır bulunacak. En yeni ürün ve hizmetlerini ebeveynlere anlatacak olan markalar, yüzde 40’ları bulan indirimlerle satış da yapacak. Aileleri markaların stantlarında indirimlerin yanı sıra hediyesi bol yarışmalar ve hediye çekleri de bekliyor.
İBS Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı!
Türkiye’nin “en anne bebek çocuk dostu marka ve ürünlerini” seçen İBS Ödülleri için de geri sayım başladı. Ödüllerin birinci ayağını jüri değerlendirmesi oluşturuyor ve uzmanlardan oluşan jüri üyeleri anne bebek çocuk ürünlerini puanlamaya başladı. İlk değerlendirmeyi geçen markalar Kasım’da halk oylamasına çıkacak. Halk oyları ile birinci seçilen markalar ödüllerini 14 Aralık tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek törenle alacaklar.
Katılımcı ve ziyaretçilerinde bağımlılık yapan İBS’ nin bir parçası olmak istiyorsanız fuar tarihlerini ajandanıza not etmeyi unutmayın!

www.ibsfuar.com adresinden bilet ve bilgi alabilirsiniz.

💜 #ibsfuar#ibsfuar2018 #yaratıcıannemilhamperim