Duyurular

Bir Yıllık Morpa Kampüs Deneme Üyeliği Hediye

1.113 kişi okudu.

Hediye Zamanı 🎁
1 kişiye 1 yıllık Morpa Kampüs deneme üyeliği hediye. 


Facebook canlı yayında Alper ile ders çalışma düzeni, Morpa Kampüs ve bursluluk sınavları hakkında konuştuk.
Çocuklar morpakampus.com ‘dan derslerini çalışıyorlar, deneme sınavlarına giriyorlar, ingilizce çalışıyorlar, satranç ve akıl oyunları oynuyorlar. 5,5 senedir çocuklar Morpa kullanıyor. İnanılmaz faydasını gördük. Alper’in bursluluk sınavlarında dereceye girip koleji burslu okumasında çok büyük rolü var bu nedenle gönül bağımız var Morpa ile. Alper derslerini de Morpa’dan tekrar ediyor. Derste kaçırdığı konuları Morpa’dan bakıyor. Ayrıca denemek isteyenler için rica ettim @morpakampus 1 haftalık ücretsiz hassas anne deneme üyeliği hediye ediyorum. https://goo.gl/6DhQrX bu linke tıklayıp 1 hafta boyunca üyeliği ücretsiz deneyebilirsiniz. bilgileri doldurup devam tuşuna basın. 

Eğer sonrasında yıllık üyelik satın almak isterseniz 1 yıllık üyelik 158 TL yani aylık yaklaşık 13 TLye geliyor. Bence alınan hizmet düşünüldüğünde neredeyse 1 kahve fiyatına 1 ay boyunca çok değerli bir hizmet alıyorsunuz.


Alper Morpa Kampüs ile ders çalışmaya 6 sene önce 1. sınıfta başladı. Bursluluk sınavlarında başarılı olmasında, Tales matematik olimpiyatlarında Türkiye 8.si olmasında ve derslerinin iyi olmasında Morpakampus.com’un çok yardımı oldu. Ben de 5,5 sene önce Hassas Annelere ilk hediyemi Morpa Kampüs üyeliği ile vermiştim. Bizim Morpa Kampüs ile dostluğumuz 5,5 yıllık 💜

Morpa Kampüs nedir?
Morpa Kampüs, ilkokul ve ortaokul öğrencileri ve öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış, MEB müfredatına uygun, binlerce içeriğin ( konu anlatımları, çalışmalar, testler, videolar, belgeseller, ödev yaprakları, deneyler, kitaplar vb. ) ve detaylı raporlamanın yer aldığı bir platformdur.Bu sistem sayesinde veliler çocuklarının çalışmalarını takip edebilirler. Morpa Kampüs ilkokul 1’den liseye kadar kullanılmaktadır.
Çocuğunuz düzenli olarak derslerini tekrar edebiliyor mu? Çocuğunuzun bilgisayarda ingilizce çalışmasını ve satranç öğrenmesini ister misiniz?
Lütfen bu ücretsiz hizmetten yararlanacak çocuğu olan arkadaşlarınızı bu yazıyı paylaşarak haberdar edin.

1 Yıllık Morpa deneme üyeliği kazanma şansı için 6 Ekim’e kadar

Facebook.com/1hassasanne/videos/259039358149470/ bu linkteki Facebook yarışmama katılın.