Duyurular

Hassas Anne Hediyesi: Türkiye’nin EN KURU Yetişkin Hasta Bezi Joly

584 kişi okudu.

Hediye zamanı 🎁
Her zaman annelere ve çocuklara hediye gönderiyorum. Bugün de hasta yakınlarının hayatını kolaylaştırmak için bir hediyem var. Ailede bir hasta olduğunda onun rahatı ve sağlığı her şeyden önemli oluyor.
Joly Yetişkin Hasta bezi ile hasta yakınınız gün içinde güvende olsun, kuru kalsın, kendisini iyi hissetsin. Onlar iyi olunca biz de iyi oluyoruz. Böylece hem sizin hem de hastanızın hayatı kolaylaşsın.
Türkiye’nin EN KURU Yetişkin Hasta Bezi Joly, yoğun inkontinans (idrar kaçırma) rahatsızlığı yaşayan kişilere yönelik olarak hazırlanmıştır. Bel ölçüsüne göre ayarlanabilen esnek yan bantlarıyla ile güvenli ve rahat bir kullanım sağlar. En önemlisi yanlardan nefes alan, hışırdamayan ekstra yumuşak dış yüzeyiyle çamaşır hissi verir.
Yan bantları ıslaklık ve yağdan etkilenmez, defalarca açılıp, kapanabilir. Sıvı önleyici bariyerleri cilde uyumlu ve yumuşaktır.
Sıvı iletim kanalları, süper emici mavi tabakası ve ikili emici yapıdan oluşan 3 Katlı sistemi ile yüksek oranda kuruluk sağlar.
Islaklık göstergesi bulunmaktadır, hastanın altının ıslanıp ıslanmadığı göstergenin renk değiştirmesinden takip edilebilir.
Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiştir. Joly, içinde bulunan emici taneciklerin özel PH kontrolü ile istenmeyen kokuları önleme özelliğine sahiptir.
Sizin de ailenizde bu harika beze ihtiyacı olan bir sevdiğiniz varsa 20 Joly Yetişkin hasta bezi paketinden birini kazanma şansı için 13 Ağustos’a kadar bu linkteki yarışmama katılın instagram.com/p/BmS30LFh0Ck/?taken-by=hassasanne