Duyurular

Hassas Anne Hediyesi: İsfanbul Tema Parkı’nda Ailecek Harika bir Gün

591 kişi okudu.

Hediye zamanı 🎁 Size harika bir sürprizim var🎉
Bir Hassas Anne veya baba, eşi ve çocukları ile davetlim olarak İsfanbul Tema parkında harika bir gün geçirecek.

Bayramda antrenman nedeniyle İstanbul’da kalınca tadını çıkaralım dedik. Dün İsfanbul (eski adı Vialand) tema parkında çocuklarla çok eğlendik. Çılgın Nehir ve Viking ‘de mutlaka ıslanacaksınız ama çok eğlenceli.

Saray salıncağı ile uçmanın tadına vardık. Planet, Jet Ski, Helicopter ride harika. Fatih’in rüyasını sandalla gezin. Mutlaka trene de binin ve Eski İstanbul’da gezinin. 4-5 saatte sanki tatile gitmiş kadar eğlendik. İsfanbul’da Harika konserler de oluyormuş süper bir sahne yapmışlar. Hikayeleri silinmeden izleyin. İsterseniz günlük giriş alın ama yıllık giriş çok avantajlı. İçerdeki yemek alternatifleri de hem uygun fiyatlı hem de güzel. Bayramda 21:30’a kadar açık. Gece İsfanbul ayrı güzel

Kaç kere gittik çocuklar hala bayılıyor. Benim de oraya gidince içim açılıyor. Sizden bir ailenin de bu keyfi yaşamasını çok istiyorum.


Davetiye şansı için 26 Ağustos’a kadar @hassasanne Instagram hesabımı takip edin ve bu linkteki Instagram yarışmama katılın 🎁
https://instagram.com/p/BmydKAehdk6/

isfanbul.com adresinden %50 indirimli tek günlük giriş alabilirsiniz ama benim tavsiyem aynı adresten 144 TLye Yes kartı almanız. Böylelikle 1 yıl boyunca İsfanbul Tema parkı sınırsız kere ziyaret edebilir ve ücretsiz olarak 1 yıl boyunca konserleri ve Anadolu Ateşi gösterilerini izleyebilirsiniz.

 

#isfanbul #isfanbuldavetiyle #isfanbultemapark #hassasannehediyesi