Duyurular

Hassas Anne Hediyesi: ForestKemerburgaz’da Ailecek Harika bir Macera

707 kişi okudu.

 

Hediye Zamanı 🎁
Bir aile davetlim olarak Türkiye’nin en büyük açık alan macera ve etkinlik parkı Forest Kemerburgazda harika bir gün geçirecek.
65.000 m² alanı ile Forestkemerburgaz, şehrin stresinden, karmaşasından uzaklaşarak, çocuklarınızla doğa ile uyum içerisinde spor yapma, dinlenme ve eğlenme fırsatı sunuyor. Çocuklar ormanın içinde ebeveynleriyle kaliteli zaman geçiriyor, spor yapıyor ve özgüvenleri artıyor.
İstanbul’un en önemli eksiklerinden birisi olan açık alan etkinlik ihtiyacını karşılayıp her yaş grubundan insanların gün boyu kaliteli vakit geçirebileceği bir yer olan @forestkemerburgaz haftanın her günü 10:00 – 19:30 arasında açık. 


Dün Forest kemerburgaz’da ailecek harika bir gün geçirdik. Güvenliğe maksimum önem vermeleri, ormandaki aktivitelerin güzelliği ve personelin inanılmaz yardımcı olması beni çok etkiledi. Dev salıncak, paintball, odadan kaçış, üstünde sincap gibi gezdiğiniz parkurlar, zipline bayıldığımız şeyler oldu. İnsan sapanını Alper denedi ama çok korkusuz olmak gerekiyor herkese göre değil. Gittiğinizde lütfen harika çalışanların anlattığı güvenlik önlemlerine dikkat edin, bol su için ve bir parkura başlamadan önce parkuru inceleyip zorluk derecesini düşünün. Çocuğunuzu cesaretlendirin eleştirmeyin.
Davetiye şansı için 30 Ağustos’a kadar 🎁
bu linkteki yarışmama katılın
instagram.com/p/Bm3McKXBKQk/

ForestKemerburgaz

instagram.com/forestkemerburgaz

Mithatpaşa Mahallesi Davutpaşa Caddesi Çiftalan Kemerburgaz Yolu
Kurt Kemeri Mesire Alanı Kemerburgaz – Eyüp
İstanbul
0850 441 4424