Duyurular

Teknoloji ve İnsan Kolejleri (TİNK)

821 kişi okudu.

tink 1

Çocuğuna okul arayışında olanlar dikkat!
Bugün kızlarımla 2017’de kurulan Teknoloji ve İnsan Kolejleri (TİNK) @tinkturkiye Sancaktepe kampüsünü gezdik. Sevinç ve Esin tabii okula bayıldılar.
Teknoloji ve İnsan Kolejleri, geçen sene Lise öğrencilerine eğitim vermiş, bu yıl da Ortaokul öğrencilerine kapılarını aralıyorlar.
Bu okulda özellikle teknolojiyi insanlık ve kendi yararına kullanan ve teknolojiyle üreten hayat başarısı yüksek gençler yetiştirmek için çabalıyorlar. “Odak noktamız insan” diyorlar.
21’inci yüzyılda, yeni neslin ihtiyaç duyacağı yetkinlikleri kazandırmak için, eğitim ve öğrenmenin tüm bileşenlerini yenilikçi ve teknolojik bakış açısıyla okul ortamına entegre etmeyi ve insanın merkezde olduğu ve teknolojik imkanların sonuna kadar kullanıldığı modern bir eğitim fırsatı yaratmayı hedefliyorlar. Teknolojiyi; eğitimine, sosyal hayatına ve kariyerine entegre edecek gençleri, dijital yetkinlikler ve girişimcilik ruhu kazandırarak yetiştiriyorlar.

tink 2

TİNK Sancaktepe Kampüsü, 1000 öğrenci kapasitesine sahip. İlk senesinde lise ile başlamışlar 2018 – 2019 eğitim öğretim yılında ortaokulu da katılıyor.

tink 3

Daha fazla bilgi için tinkturkiye.com adresinden ve instagram @tinkturkiye hesabından bilgi alabilirsiniz.
Sorularınızı yorumlarda sorabilirsiniz.

#gelecektink #tinkdesteğiyle #tinkturkiye