Duyurular

B-Fit Hassas Anne Buluşmaları Başladı

1.437 kişi okudu.

bfit 1

İlk B-Fit Hassas Anne Buluşmamızı 8 Mayıs’ta B-Fit Halkalı’da yaptık ve etkinliğimiz çok keyifliydi. Gelen herkese ve bizi harika ağırlayan B-Fit Halkalı ekibine çok teşekkürler. B-fit sistemini ayrıntılı dinleyebileceğiniz ve örnek dersi izleyebileceğiniz B-Fit Halkalı Hassas Anne Buluşmasının canlı yayınını bu linkten izleyebilirsiniz.

b-fit.com.tr/tr/merkezler adresinden size yakın B-fit merkezini öğrenin ve hemen bugün sağlığınız ve kendiniz için güzel bir şey yapın. Ücretsiz deneme dersi de yapılıyor.

B-Fit Franchise sistemi hakkında ayrıntılı bilgiyi bu linkte bulabilirsiniz b-fit.com.tr/tr/franchise-sistemi

b-fit 2
B -Fit kadınların spor ve yaşam merkezinde günde 30 dk spor yaparak çok uygun üyelik fiyatlarıyla sağlık kazanabilirsiniz.

Hassas Anneler kadınların spor ve yaşam merkezi B-Fit’te buluşuyor. Bundan sonra sık sık B-Fit’te beraber spor yapacağız ve sohbet edeceğiz. @bfithalkali
Harika bir sohbet, sağlıklı ikramlar ve beraber spor yapmak harikaydı. Bizimle olan @limon_sekeri Gamze’ciğime, @atakentlianneler Eda’ya da çok teşekkürler. 

B-Fit ve Muzipo Kids ile işbirliğim en az 6 ay boyunca devam edecek. Bir ay B-Fit’de 1 ay Muzipo Kids’de Hassas Anne Buluşması yapacağız. Hassas Annelere bu fırsatı veren B-Fit ve Muzipo Kids’e çok teşekkürler.

www.bfit.com.tr

bfit 3

bfit 4

bfit 5

bfit 6

bfit 7

bfit 8

bfit 9

bfit 10

bfit 11

bfit 12