Duyurular

Yuyu Kucaklama Battaniyesi Hediye

1.998 kişi okudu.

yuyu

Hediye zamanı 
Kucaklama battaniyesi ( Ağırlıklı Battaniye) hediyem. El emeği ve işlevi düşünüldüğünde çok değerli bir hediye.
@yuyubattaniye YUYU Kucaklama Battaniyesi ile imza günümde tanıştım. Böyle faydalı bir ürünü hemen kendimde ve çocuklarımda deneyimledim. Bu battaniye kişiye özel ağırlığıyla ( ağırlığınızın %10’u kadar ağırlık ekleniyor battaniyeye) kucaklanma hissi veriyor ve gerçekten iyi hissettiriyor.
Araştırmalara göre, Vücuttaki mutluluk hormonu ve melatonini yükseltip strese neden olan kortizol seviyesini azaltmaya destek oluyormuş. Daha verimli bir uykuyu kim istemez?

Duyu bütünleme terapisinin bir parçası olarak otizmli çocuklar da kullanıyormuş.

Herşeye aynı anda yetişmek zorunda olan anne babalar ve uykusuz çocuklar için tasarlanmış sanki. Vücut hareketini minimize ederek daha derin REM uykusu uyumaya destek oluyormuş.
Daha önce de faydalarını duyduğum ve yurtdışında uzun süredir kullanılan ağırlıklı battaniyelerin gelişmiş bir versiyonu. Türkiye’de ilk defa YUYU markası ile Hepsiburada’da satılıyor. Profildeki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz. İki çocuk annesi olan Pelin Başsa’nın girişim hikayesini ve bu değişik battaniyeyi merak ediyorsanız www.kucaklamabattaniyesi.com’a bir göz atın derim.
Bu arada sık sık üstünü açan, gecenin bir yarısında annesinin yatağına gelen çocuklar için de iyi bir alternatif. Aklınızda bulunsun. @yuyubattaniye instagram hesapları.
Bir çocuğun da bu faydalardan yararlanmasını istediğim için bana verilen Yeni bir Yuyu Kid veya Yuyu Teen kucaklama battaniyesini (2 yaş üstü çocuğunuzun kilosuna ve boyuna göre) birinizin çocuğuna hediye edeceğim.(Türkiye içine gönderim yapılacaktır kargo bana aittir)
Yuyu Kucaklama Battaniyesi kazanma şansı için
https://instagram.com/p/Bg52KNOhJ_B/ adresinden yarışmama katılın.
Kazananı 5 Nisan Gecesi Açıklayacağım. Bol şans