Duyurular

Prematüre Bebek Aile Destek Toplantıları

1.781 kişi okudu.

avent1

Üç prematüre bebeğin annesi olduğum için bu fotoğraf beni çok etkiliyor… Küçücük iki bebeği kuvözün camından seyrederken içinizde öyle endişeler oluyor ki… Ama umudunuzu hiç yitirmiyorsunuz. Benimmkızlarım da 33 haftalık doğdular Sevinç 1878 gr Esin 2270 gr doğdu. 10 günlük yenidoğan yoğun bakım maceramız neyse ki güzel sonuçlandı.

avent2
Prematüre bebek ailelerinin çok fazla desteğe ihtiyacı var. Benim de ikizlerimde yaşadığım bu süreçte kimse tek başına mücadele etmemeli. Özellikle de bu süreci yaşamış ailelerle birarada olmak iyi geliyor. Premature ailelerine destek olduğu için @philipsaventtr’ ye çok teşekkür ediyorum. Prematüre bebek aile destek toplantıları harika fikir Benden tam destek. Bu süreci çok iyi bilen ve iki kitabında da anlatan Premature Bebek Ebeveyn Danışmanı ve Eğitmeni Sevgili arkadaşım İnci Candemir, Prof. Dr. İlknur Kılıç, Sorumlu Hemşire Arzu Kamas 20 Nisan günü saat 14:00’te Altunizade Ramada Otel’de PrematÜre destek toplantısında prematüre ailelerine çok değerli bilgiler verecekler. 

avent3
Sizin de prematüre bir bebeğiniz varsa lütfen katılın. 

Eğer siz de bu toplantıya kayıt yaptırmak isterseniz Begüm Balçık’a mail veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. 0533 415 71 96 – begum@ideconturkiye.com

#PhilipsAvent #Avent #prematüregücü#prematürebebek #küçüksavaşçılar #kucuksavascilar