Duyurular

Parents Dergisi İle 3,5 Yıl

1.873 kişi okudu.

parents1

Bu ayki Parents Dergisinin kapağında biz varız. Şaka şaka Oğlumla bugün @parentsdergisi ofisimize uğradık. 10 yaşında ama boyuma az kaldı Maşallah. Parents Dergisi’ni Amerika’da yaşarken alır en ince ayrıntısına kadar okurdum ve bir gün bu dergide yazmak hayalimdi. Çok şükür pek çok hayalim gibi bu da gerçek oldu. 3,5 yıldır Parents Dergisi yazarıyım. Ekip ile artık aile gibi olduk. 1,5 yıl önce dergiyi aşıp sosyal medyada duyurduğumuz etkinlikler düzenlemeye başladık.

parents2

 

parents3

Önce @gezginannelerkulubu ‘nü kurduk bu Pazar 13. durağımız Çorlu. Her ay bir AVM’de @annebulusmalari düzenliyoruz. Her ay @parentssinemakulubu ile annelerle ücretsiz sinema gösterimlerimiz de oluyor. Tüm etkinliklerimiz anne babalara ücretsiz. Her ay 2-3 kere de bugünkü @alligatorboya lansmanımız gibi etkinliklerimiz de oluyor. Ben de 1 yıldır Parents Dergisinin dijital işler koordinatörlerinden biriyim. Çok yoğunuz ama ekibimiz o kadar uyumlu ve keyifli çalışıyor ki tüm etkinliklerimiz harika geçiyor. Hatta gururla söyleyebilirim ki Parents Dergimizin Dijital Ajansı OpenMedia WARC 100 listesinde Dünyanın en iyi 32. Dijital Medya Ajansı seçildi. Türkiye’yi böyle temsil ettiğimiz için çok gururluyuz. 

parents4

parents5

Yoğun çalışmayı çok seviyorum.
18 Nisan’da Berlin’de Hassas Anne Buluşması yapacağım. Berlin’deyseniz lütfen yorumlarda yazın size DMden buluşma yerimizi yazacağım belirlenince. Berlin’deki arkadaşlarınızı etiketlerseniz çok sevinirim Mekan önerileri de alabilirim. Bizi 18 Nisan’da Berlin’de ağırlayacak cafe veya restoran önerilerinizi bekliyorum. #hassasannebuluşması#hassasannelerbuluşuyor #parentsdergisi #Berlin