Duyurular

Muhteşem Bir Uyku Tulumu

6.151 kişi okudu.

woolnat1

Geçtiğimiz hafta Hassas Annelere harika iki  tane uyku tulumu hediye ettim. Bu uyku tulumuna gördüğüm anda bayılmıştım çünkü Woolnat markalı bu muhteşem tulumlar  Organik %100 Merinos Yünden yapılmışlardı. Çocuklar da çıkarmak istemediler ve tadını çıkardılar. Dans bile ettiler.

woolnat4

 

Çocukların uykuda sürekli üstünü açması anneleri en çok uykusuz bırakan nedenlerden biri. Gece üşüdü mü? Acaba hasta mı oldu? düşüncesi günümüzü de zehir etti. O uzay kıyafetleri gibi elyaf dolgulu tulumlar da onu aşırı terletti. Bir çok çocuk o uyku tulumlarını giymeyi reddetti. Çocukları aşırı ısıtmanın üşümelerinden bile çok daha tehlikeli olduğunu ve ani bebek ölümlerinin nedenlerinden olduğunu biliyoruz. (bilimsel bilgi)

woolnat5
Çocukları Amerika’dan getirdiğim benzer dizayna sahip polar tulumla büyüttüm ve memnundum ama polar yerine organik anti-alerjik %100 merinos yünden bu muhteşem uyku tulumlarına bayıldım. 10 aylık yeğenim Nehir’e ve 2,5 yaş Emre’ye de ısmarladım. 

woolnat2
Woolnat uyku tulumu 4 mevsim giyilebiliyor. Merino yünden yapılması sayesinde hem doğal hem de anti bakteriyel. Nefes alabilen yapısı sayesinde çocuklarda terlemeye neden olmuyor, terleyen çocuklarda teri emerek ciltlerini kuru tutuyor. Hızlı kuruyor.
Kızlarım ince ve ipeksi yapısına rağmen tüm gece sıcak tutmasını sevdiler. Evde de böyle dolaşıp oynadılar çok tatlıydılar. Bin tane fotoğraflarını çektim.

woolnat3
Acaba çocuğum üstünü mü açtı, terledi mi üşüyor mu? korkularına son. Woolnat uyku tulumu sadece çocukların değil konuya kafayı takan anne-babaların da daha iyi uyumasını sağlayacak. www.Woolnat.com adresinden alabilirsiniz.
Minicik bebekten 8 yaşa kadar var ama kızlara bile olduğuna göre 10 yaşa kadar giyilir.

Woolnat’ın Merino yününden yapılan spor kıyafetlerini de incelemeyi unutmayın onları da seveceksiniz. Umarım bu harika uyku tulumu sizin de işinize yarar ve rahat bir uyku uyuduğunuz gecelerde beni hatırlarsınız.
#hediye #yarışma #uykutulumu #merinosyünü #woolnat #woolnatdesteğiyle#woolnatkids