Duyurular

Probiyotikli Temizlik Seti Hediye Ediyorum

978 kişi okudu.

pronevohediye

Harika bir hediyem var. 

Bir kişiye Pronevo doğal probiyotikli üçlü deneme temizlik seti hediye ediyorum. ( 119 TL değerinde)
1. Pronevo probiyotikli ortamı akarlardan mitelardan temizleyen sprey
2. Pronevo Probiyotikli Yüzey temizleyici
3. Pronevo Probiyotikli Banyo WC temizleyici

Pronevo, hava, yüzey ve nesnelerde bulunan alerjen, bakteri ve mantarların besin kaynaklarını tüketerek yok olmalarını sağlar.
Pronevo sprey ve temizlik malzemelerinin içindeki doğal probiyotikler toz akarlarının miteların aç kalıp ölmesine neden oluyorlar. Sonra da bu probiyotikler ölmüş alerjen bakteri ve mantarları yedikleri için kalıntı da kalmıyor. Böylelikle alerjik bünyeler ve herkes rahatlıyor ve daha sağlıklı bir ortam oluyor. Temizlikte çamaşır suyu ve çok kimyasallı ürünler kullanmanıza gerek kalmıyor.
Yıkanmayan perdelere, yastıklara Pronevo probiyotikli sprey sıktığınızda zamanla yıkamadan mitelardan kurtulmuş oluyorsunuz.

Ben de 2 aydır kullanıyorum ve alerjisi olan kızımın odasındaki hapşırmaları bitti. Perdelerine yastıklarına spreyi sıkıyorum. Alerjisi olanlar için özellikle güzel bir ürün bence.

Ürünler sadece www.pronevo.com adresinde satılıyor. Başka bir yerde satılmıyor.
Bu linkten http://www.pronevoonline.com ürünlerin hepsini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Probiyotik nedir?
Probiyotikler sağlığımıza yararlı bakterilerdir.Bağırsak sistemimizde 100 trilyon civarında probiyotik bakteri doğal savunma sistemimize katkıda bulunur.Toplam vücut ağırlığımızın yaklaşık 1.5-2 kg kadarını probiyotik bakteriler oluşturmaktadır. Organizmamızın mikrobiyal dengesi zararlı(patojen) bakteriler ve probiyotikler arasında dengelenmiştir.

Bu dengenin bozulması çeşitli sağlık problemlerine neden olur.Son yıllarda tıp dünyası bir çok hastalığın artışını probiyotik dengemizin bozulması ile açıklamaktadır.Bu probiyotik bakteriler ayrıca yoğurt,kefir,fermante edilmiş besinlerde ve toprakta da bulunmaktadır.

Pronevo Probiyotikleri; kimyasal içermeyen,GDO uygulanmamış tamamen organik bir çözümdür. Pronevo Cihazları, hazır probiyotik bileşiklerini, püskürtme sistemiyle, mikronize boyutta havaya bırakır. Pronevo Evsel Temizlik Ürünleri ise, Kimyasal içeren temizlik ürünlerine, sağlıklı ve doğal bir alternatif çözüm önermektedir.

Kimyasal temizleyicilerin, solunum yolu alerjilerini ve astım ataklarını tetiklemek başta olmak üzere bir çok olumsuz etkiye sahip olduğu bilinen bir gerçektir. Bu ürünlerle yapılan temizlik işleminden uzunca bir süre sonra dahi, havada, uçucu kimyasal partiküllerin dolaştığı tesbit edilmiştir.
Pronevo temizlik ürünleri kullanımdan 3-4 gün sonrasında bile temizliğe devam eder.

Pronevo üçlü temizlik ve sprey setini kazanma şansı için 
https://business.facebook.com/1hassasanne/posts/1756665077726666 bu yarışmama katılabilirsiniz.

#pronevoro #probiyotik #probiyotikler #pronevorodesteğiyle