Duyurular

Waternet Mina Garden Ücretsiz Teraryum Atölyeleri

2.157 kişi okudu.

Waternet  ve Mina Garden ile birlikte 22 çocukla ücretsiz teraryum atölyesi yaptık.
Atölyeye katılan çocuklar hazırladıkları teraryumları evlerine götürdüler. Annelerine de imzalı Hassas Anne Kitap hediye ettik.

mina15

minaTeraryum hediyem var size
@mina.garden bana bu harika sevgililer günü teraryumunu hediye etti ben de birinize hediye etmek istedim.
Bu teraryumu kazanma şansı için  bu linkteki yarışmaya katılabilirsiniz. Hediyemizi sadece İstanbul’daki adreslere gönderebiliyoruz.

mina4

mina6

Hassas Anneler, Waternet Su @waternetsu Arıtma Cihazlarını 4 ay %25 indirimli kullanma fırsatını kaçırmayın! 3,5 yıldır işbirliği yaptığım, birlikte seminerler ve atölyeler düzenlediğim Waternet Su Hizmetleri’ne çok teşekkür ediyorum.
Su benim en Hassas olduğum konulardan biri çünkü çocuklarımızın sağlığı için çok önemli. Dinlediğim tüm uzmanlar plastik damacanaların sağlığımız için çok tehlikeli olduğunu söylüyor. Cam damacanaları da düşündüm ama onlar da hem pahalı hem de yemeklere, sebze meyveleri yıkamaya kullanmak için pratik değil. Damacanalardan içtiğimiz suya karışabilecek plastiklerin dışında yemeklere kattığımız ve meyve sebzeleri yıkarken kullandığımız suların içindeki ağır metaller de beni çok endişelendiriyor. Prof. Dr. Ahmet Aydın da kitabında suların içindeki ağır metallerin çocuklarda otizmi ve diğer hastalıkları tetikleyebildiğini söylüyor. Yemeklere kullandığımız musluk suyunu kaynattığımızda içindeki mikroplar ölüyor ama ağır metaller aynen kalıyor ve vücudumuza giriyor. Bir de bu sistemde her an taze suyun hazır olması “su bitti” derdinin olmaması, damacana sistemindeki devamlı kapıyı yabancı bir insana açma ve güvenlik problemi olmaması çok hoşuma gidiyor.1 yıl önce Hassas Annelere özel bir indirim yapmışlardı ve yine Waternet indirimi isteyenler bana birçok mesaj gönderdi. Waternet ile uzun görüşmelerden sonra bir Hassas Anne İndirimi yapmaya ikna oldular. Waternet pek indirim yapan bir firma değil. Yeni abone olacak Hassas Annelere 2. 3. 4. 5. ayda yüzde 25 indirim veriyorlar. Buna gerçekten çok sevindim. Hassas Annelere böyle ayrıcalıklar sağlayabildiğimde çok mutlu oluyorum.Abonelik sistemi ve fiyatlar hakkında bilgi burada waternet.com.tr 0850 250 2222 numaralarını arayarak da bilgi alabilirsiniz.Böyle bir indirim her zaman olmaz. Eğer su arıtma sistemine aylık abone olmayı düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın derim.

Mina Garden Bahçelievler’deki yerinde çocuklarla teraryum atölyeleri yapıyor. www.minagarden.com.tr adreslerinden bilgi alabilirsiniz. Instagram: @mina.garden

Mina Garden harika teraryumlarını çiçek sepetinde  bu linkte satıyor

mina10

 

Waternet Su hizmetleri ve Mina Garden, bu harika atölyeleri çocuklara hediye ettiğiniz için çok teşekkürler. Bizimle birlikte olan Bahçelievler Anneleri, Aktif Anneler, @Reyhanbiskin @hakemanne @bereninhobidunyasi @buseburakakm çok teşekkürler.

mina2

mina3

mina5

mina7

mina8

mina9

mina11

mina12

mina13

mina14

mina16

mina17

mina18

mina19

mina20

mina21

mina22

mina23

mina24

mina25

mina26

mina27

mina28

mina29

mina30

mina31

mina32

mina33