Duyurular

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü 10. Durağı Gaziantep

1.916 kişi okudu.

antep1

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü 10. durağı Gaziantep çok güzel geçti. Bizimle olan yüzlerce anneye çok teşekkürler. Pazar günü aslında evden çıkmıyormuş burada anneler ama ayaklarınıza sağlık bizi yalnız bırakmadınız. Tüm etkinliği Facebook Hassas Anne Sayfamda canlı yayınladım. Hediyeli canlı yayını bu linkten izleyebilirsiniz. Canlı yayında uzmanlarımız çocuk gelişimi ve çocuk güvenliği konusunda çok değerli bilgiler paylaştılar. Diğer anneler de çocuklarıyla tecrübelerinden bahsettiler. Çok keyifli bir etkinlik oldu.

antep2

 

Blogger ve Yazar @hassasanne Ece Kumkale, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı @uzm.ozgeselcukbozkurt  Özge Selçuk Bozkurt, Pedagog ve Psikoterapist @pedagoganne Melek Kılıç, Blogger ve Yazar @saadetalgan Saadet Algan, Çevre Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı @yamananne Deniz Ağaoğlu Gaziantepli Anne Babalarla Buluştu.

Destekleri için Marshall Boya, Evomere Bebek ve Çocuk Bakım Ürünleri, Efa Balık Yağı, Evolvia çok teşekkürler. Gezginanneler.com sitemizden bilgi alabilirsiniz.

antep

Gaziantep’i çok güzel gezdik. Misafirperver halkı, şanlı tarihi ve leziz yemekleriyle Gaziantep muhteşemdi. Bizi inanılmaz güzel ağırlayan Gaziantep Belediyesi’ne, Sayın Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin’e, Gaziantep Kültür ve Sosyal İşler Daire başkanı Hülya Yıldız’a sonsuz teşekkürler.

antepp

Zeugma Mozaik Müzesi, Gaziantep kalesi, Panaromik savaş müzesi, Hamam müzesi, bakırcılar çarşısı gezdiğimiz yerler. Gara Mamet’in Urmut dutu suyunu içtik, İmam Çağdaş’ta ve Mutfak Sanatları’nda kebap yedik, Seddar Bey’de çift renkli dibek kahvesi içtik.

antep5

antep6

antep4

antep7

antep10

antep9

antep12

antep11

antep13

antep14

antep15

antep21

antep22

antep23

antep24

antep25

antep26

antep27

antep28

antep29

antep30

antep31

antep32

antep33

antep34

antep35

antep36

antep37

Gaziantep lezzetleri harikaydı. 

Gaziantep Belediyesi Mutfak Sanatları

antep16

antep17

antep18 antep19

antep20

İmam Çağdaş

antep8

Diğer lezzetler ve aktar ziyareti

antep3

antep11