Duyurular

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda Buluşalım

1.736 kişi okudu.

ibs imza

İBS Fuar 15-16-17 Aralık’ta Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’nde olacak. @ibsfuar ile 5. yılımda Hassas Anne Kitabımın imza buluşması ile sizlerle olmak beni çok duygulandırıyor ve mutlu ediyor.
15 Aralık 17:00-17:30 arasında @ibsfuar ‘da buluşalım.
@ibsfuar davetiyesi kazanma şansı için Hassas Anne Facebook sayfamda ve instagramdaki @hassasanne @hassasanneetkinlik @zayiflayananne hesaplarımda yaptığım yarışmalara katılabilirsiniz. Davetiyeyi 15-16-17 Aralık tarihlerinden istediğiniz bir gün kullanabilirsiniz. Bir davetiye ile 2 yetişkin 2 çocuk içeri girebiliyor.

@ibsfuar 15-16-17 Aralık’ta Harbiye’deki İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek hepinizi Dünyanın en keyifli fuarına ve 5. Hassas Anne İBS standıma bekliyorum.

Benim kahramanım annem ya sizin kahramanınız kim? Çocuklarımızı büyütürken psikolog, hemşire, doktor, organizatör, öğretmen, aşçı, şöför oluyoruz ama en çok da çocuklarımızın kahramanıyız.

Aile festivali İBS, ‘Kahraman Annem’ teması ile 15-17 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Bu yıl altıncısı gerçekleşecek olan festivalin içeriği ise dikkat çekici.  Ceyda Düvenci, Akasya Asıltürkmen, Oylum Talu, Derya Özel gibi ünlü anneler ile alanının uzmanı doktorlar üç gün boyunca ebeveynlerle bir araya gelecek.  İBS Sahnede ise renkli animasyonlar, illüzyon gösterileri, mini clup showlar, jazz konseri ve tiyatro gösterileri olacak. Ünlü tiyatrocu Cengiz Küçükayvaz ise üç gün boyunca çocuklarla yaratıcı drama çalışacak. ‘İBS Hazine Avı’ yarışmalarında da ebeveynleri değerli hediyeler bekliyor.

 

Türkiye’nin en güvenilir ve alanının lider etkinliği olan aile festivali İBS, renkli ve sürprizi bol içeriği ile 15-17 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Bu yıl altıncısı yapılacak olan aile festivali İBS’nin 2017 teması ise “Kahramanım Annem” olarak belirlendi. Her yıl yüzbinlerce ebeveyn ve çocuğun katıldığı, unutulmaz anların yaşandığı İBS’nin 2017 içeriği ise önceki yıllardan daha yoğun ve “kahramanlıklarla” dolu. Temanın ruhuna uygun olacak şekilde sergiler, atölye çalışmaları, sohbet buluşmaları ve yarışmalar hazırlandı. Ayrıca ebeveynlik halleri ve çocuğa yönelik yaklaşımları ile fark yaratan pek çok ünlü anne ile uzman da ağırlanacak. İBS sohbetlerinde bu ünlü anneler ve uzmanlar ebeveynlerle bir araya gelip görüş alış verişinde bulunacak.

Cengiz Küçükayvaz Çocuklarla Drama Yapacak!

İBS Sahnede ise tema dışı etkinlikler yer alacak. Mini club showların, illüzyon ve jonglör gösterilerinin yer alacağı sahnede, ünlü tiyatrocu Cengiz Küçükayvaz da üç gün boyunca çocuklarla yaratıcı drama çalışmaları yapacak. Jazz konseri, jazz dansları ve animasyonlar da İBS Sahnedeki diğer renkli etkinlikler olarak ön plana çıkıyor.  ‘Minik Yetenekler Sokağı’nda bu yıl çocuk tiyatrosundan dikkat çekici örneklerin yanı sıra ‘kukla tiyatrosu’ yer alacak.

Ceyda Düvenci, Akasya Asıltürkmen, Derya Özel ve Oylum Talu İBS’de Olacak

Eğlencesi bol festivalin, sohbet buluşmaları bölümü ise her yıl olduğu gibi hem çok konuşulacak hem çok konuşturacak. Ve elbette ünlü anneler annelik hallerini anlatacak. Kısa bir süre önce anne olan Akasya Asıltürkmen “Lohusa Kafası” adı altında bir sunum yapacak. İkinci defa anne olan Ceyda Düvenci ise “Hem Anneyim Hem Kadınım” diyecek ve bu konuyu tartıştıracak. Gazeteci yazar ve ikiz çocuk annesi Derya Özel de, “Masalların Çocuklar Üzerine Etkisine” değinecek. Anne sunucu Oylum Talu ise yanındaki uzmanlarla birlikte “Bebek ve Çocuklarda Ürün Güvenliğini” masaya yatıracak.
Ünlü Doktorlardan İBS’de Ebeveynlerle Buluşacak

Beyaz Saray tarafından ödüllendirilen çocuk doktoru Gökhan Mamur’un da ebeveynlerle bir araya gelip, çözüm reçeteleri sunacağı İBS Sohbet buluşmalarının dikkat çekici diğer uzmanları ise şöyle: Dr. Sema Demir, Dr. Aykut Coşkun, Dr. Elif Çakır, Pedagog Melek Kılıç, Uzman Psikolog Elif Saygın, Klinik Psikolog Yrd. Doktor Başak Demiriz ve Doktor Cevahir Tekcan. Elif Doğan, Esra Ertuğrul, Aslı Cebeci, Sinem Gerger Akınal ve Arzu Çulha gibi pek çok blogger anne de İBS sohbet buluşmaları kapsamında ebeveynlerle bir araya gelip, karşılıklı fikir alış verişinde bulunacak.

Markalardan Hediye ve İndirim Yağmuru!

Birbirinden ünlü markalara ait puset, oto-koltuk, bebek yatağı, çocuk hijyen malzemesi, oyuncak ve kıyafetin hediye olarak verildiği İBS yarışmaları ise sosyal medya kanalları üzerinden başladı ve 15-17 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezinde devam edecek. En yeni ürün ve hizmetlerini ebeveynlere anlatacak olan markalar, yüzde 40’ları bulan indirimlerle satış da yapacak. Aileleri markaların stantlarında indirimlerin yanı sıra hediyesi bol yarışmalar da bekliyor.  Yarışmalara İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nın “facebook, instagram ve twitter” adreslerinden katılabilirsiniz.

İndirimli Bilet Fırsatını Kaçırmayın!

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nın indirimli biletleri “www.ibsfuar.com” sitesi ve İBS mobil uygulaması üzerinden temin edilebilir.

Online-Bilet-SM

İBS Ödülleri İçin Halk Oylaması Başladı

Türkiye’nin “anne bebek çocuk dostu marka ve ürünlerini” seçen İBS Ödülleri için de geri sayım başladı. Ödüllerin birinci ayağını oluşturan jüri değerlendirmesi 6 Kasım’da sona erdi. Finale kalan ürünler “https://ibsodulleri.ibsfuar.com” adresi üzerinden halk oylamasına sunuldu. Kazanan ürünlere ödülleri 15 Aralık’ta takdim edilecek.

ibs juri