Duyurular

Hassas Anne Kitabı Basın Lansman Partisi

1.733 kişi okudu.

la1

Hayatımda aldığım en değerli hediyelerden biri. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı @tegv ‘in hediye ettiği TEGVli çocukların yaptığı resim. Yeni basılan Hassas Anne Kitabımın yazar telif gelirinin yarısını TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı) ‘e bağışlıyorum çünkü dünyada en önemli şey eğitim. Siz de 3353’e TEGV yazıp SMS atarak ihtiyaç sahibi çocukların eğitimi için 10 TL bağışlayabilirsiniz.

la2

Hassas Anne Kitabımın basın lansmanında yanımda olan ve yanımda olamasa da kitabımı paylaşan herkese çok teşekkürler.  Özellikle bana bu 384 sayfa kitabımı yazma cesaretini ilgi ve sevgileriyle veren Hassas Anne Babalara çok minnettarım. Yayınevim Olimpos Yayınları’na bana  güvendikleri için çok teşekkürler.

la4

The Galliard Restaurant Vadi İstanbul ekibi, lansmanıma katılan 75 kişiyi muhteşem ağırladınız çok teşekkürler. The Galliard’ın ambiansı, lezzetleri ve misafirperverliği anlatılmaz yaşanır. Mutlaka uğrayın. Burası İstanbul’un en gözde Restaurantlarından biri olacak buraya yazıyorum.

la19

la3

@yuxelmedia Yüksel’ciğim harika fotoğraflarımız için çok teşekkürler. Bıkmadan usanmadan yüzlerce fotoğraf çektin. @aktif_anneler Çiğdem’ciğim @reyhanbiskin Reyhan’cığım, İrem’ciğim iyi ki varsınız. @linapartievi süslemelerimiz çok şık ve zarifti.

la21

@bebek_cikolatasi çikolatalarımıza bayıldım. @paspasinbahceleri minik bahçem eşsiz. @yesimpastavecafe pastamız çok lezizdi. @orgulumse kitap çantalarımız süper oldu.

paspas

la5 la6 la7 la8 la9 la10

la11 la12 la13 la14 la15 la16 la17 la18
la23 laa