Duyurular

Çocuğunuzla Tarihi Yerleri Gezmek

1.663 kişi okudu.

sacred1

Çocuklarınızla tarihi mekanları gezmeyi unutmuyorsunuz değil mi?

sacred4
Fotoğraflarımla tarihi yarımadayı keşfedin. Bugün @ailemlegeziyorum ile Ayasofya Müzesi ve Cafer Ağa Medresesini ziyaret ettik harikaydı ama o kadar keyif aldık ki devam etmek istedik. Üç kuzumla Yerebatan Sarnıcı’nı ve Topkapı Sarayı’nı da gezdik. Gece 20:30’a kadar Sultanahmeti gezdik. Oralar gece de ayrı güzel oluyor.
Çocuklar önce İstanbul Muhafızları ile şifreleri tarihi mekanların değişik bölümlerinde buldular ve sonunda hazine sandığının kilidini açıp altınlara ulaştılar. @coskunuzunkaya üstad ile Ebru yaptılar. 

sacred9
Birbirinden farklı konseptler, kurgular, hazineler, oyunlar, kostümler ile İstanbul’u gezmek ve öğrenmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

sacred10
Bu gezileri çocukların dilinden anlayan ve çocuklara İstanbul’u anlatan kitapları bulunan Ömer Kokal @omerkokal danışmanlığında ve seçkin rehberler eşliğinde gerçekleştiriyorlar. Ömer Kokal çocuklar için kitaplarını da imzaladı. @ailemlegeziyorum @sacred7travel ve @benkactimcom ‘un ortak projesi çocuklarınız için onları takip etmenizi tavsiye ederim. 

Sacred7 Travel’ın Aile gezileri bu linkte sacred7travel.com/anne-cocuk-gezileri

Sacred7 Travel 0216 326 29 03 ve info@sacred7travel.com ‘dan bilgi alabilirsiniz.

sacred5

sacred2

sacred3

sacred6

sacred7

sacred8

sacred12

sacred11

sacred14

sacred13