Duyurular

Mothercare Zorlu AVM Semineri

1.798 kişi okudu.

mothercare zorlu

 

Sevgili anne adayları,

Uzman Hemşire Esra Ertuğrul (@bebeimgeliyor), Çocuk Gelişimi Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt (@uzm.ozgeselcukbozkurt) ve Hassas Anne Ece Kumkale (@hassasanne) ile şimdi de Avrupa yakasındayız!

Ücretsiz olan hamile etkinliğimizde, uzmanlarımızdan dinleyeceğiniz yeni doğan bebek bakımı, emzirme, ilk yardım gibi faydalı içeriklerin yanı sıra soru cevaplarınızla interaktif bir panel sizleri bekliyor.
14 Ekim Cumartesi saat 12.00-14.00 arasında Zorlu Center Meydan Katı Park Alanında buluşmak dileğiyle…

Etkinliğimiz için kayıt gerekmemektedir, direkt gelebilirsiniz.


(Daha fazla bilgi için Zorlu AVM Mothercare mağazamızı ziyaret edebilir veya 0(212) 353 60 92 nolu mağaza telefonundan bilgi alabilirsiniz)

Mothercare Kent Park AVM Ankara Seminerimiz çok keyifli geçti.

Seminerimize ilgi büyüktü. Katılımcıların arasında çok sayıda baba olması bizi çok mutlu etti. Bizi 2,5 saat boyunca dikkatle dinleyen misafirlerimize çok teşekkürler.

Yaptığım canlı yayını bu linki tıklayarak izleyebilirsiniz. https://www.facebook.com/1hassasanne/videos/1594128087313700/

Canlı yayında konuştuklarımız: Anne sütünü arttırmanın yolları, bebek masajı, bebek banyosu, hastane çantası hazırlama, bebek emzirme, bebek alışverişi, kolik bebek, 0-1 yaş bebek gelişimi, bebek bakımı, hamilelikte beslenme, doğum, yenidoğan bakımı.

 

 

mothercare 2

mothercare 3

mothercare