Duyurular

Gezgin Anneler Kulübü 7. Durağı: Mersin

1.660 kişi okudu.

mersin 1

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü 7. Durağı Mersin harikaydı. İstanbul’a döndük ama tadı damağımızda kaldı. Ne kadar güzeldi. Ayaklarınıza sağlık. Fotoğraflarımızın hepsini gezginanneler.com sitemizde ve instagram.com/gezginannelerkulubu instagram sayfamızda bulabilirsiniz. Hassas Anne Facebook sayfamda etkinliğin tamamını canlı yayınladım.

mersin2

Özellikle Meme kanseri farkındalık ayında meme kanseri ve başka kanserleri atlatmış güçlü kadın ve anne @pembekurdeleli Nur’un bizimle olması da çok özeldi. Nur’cuğum hikayeni paylaştığın için çok teşekkürler. Annelere rutin kontrolleri ve elle kendi meme kontrollerini yapmayı hatırlattık.

mersin3
Dört yüz kişiden fazla katılım oldu etkinliğimize. Gelip de oturamayan az sayıda kişi olmuş onlardan tekrar özür diliyoruz. Etkinliğimiz ücretsiz ve ücretli ya da biletli yapmayı düşünmüyoruz. Etkinliğimiz bizim, Parents Dergisinin ve sponsorlarımızın size hediyesi. Türkiye’nin her iline gitmek ve her yerdeki anne-babalara uzmanlarımızın bilgisini ve ekipteki annelerin sevgisini ulaştırmak en büyük hedefimiz. 5 Kasım’da Konya Hilton’dayız bekleriz.

 

Gezgin Anneler Panelimiz:  Adana Şehir Hastanesi Çocuk doktoru Dr. Elif Çakır                        @guncel_anne  guncelanne.com
Çocuk gelişimi uzmanı Özge Selçuk Bozkurt @uzm.ozgeselcukbozkurt
Hassas Anne Ece Kumkale @hassasanne
Blogger Pembe Kurdeleli Nur Parlak @pembekurdeleli
Blogger Ollaluna Yeliz Yılmaz @ollaluna

Sponsorlarımız: Parents Dergisi @parentsdergisi

Lego Duplo @lego

Marshall Hijyen @marshallturkiye

Annedukkan.com @annedukkan_com

Profilo Küçük Ev Aletleri @profiloevaletleri

Mersin Hilton @mersinhiltonsa

 

 

İşte bu harika günden fotoğraflar

mersn4

mersin5

mersin6

mersin7

mersin8

mersn10

mersin9

mersin11

mersin12

mersin13

mersin14

mersin15

mersin16

mersin17

mersin18

mersin19

 


#parentsdergisi #gezginannelerkulübü #mersinhiltonsa#dayanıklıanneleredayanıklıprofilolar #LEGODUPLOanneleri#marshallantibakteriyel #annedukkancom