Duyurular

Anne Muhabbetleri Başladı

2.091 kişi okudu.

farmet3

Yeni bir heyecanım var. Anne Muhabbetleri başlıyor. En güzel muhabbet Anne muhabbeti diyorum ve anneleri birbirinden keyifli mekanlarda biraraya getiriyorum.

farmet2

Anne Muhabbetleri etkinliklerimin ilki İstiklal Caddesi’ndeki Farmet Döner tünel’de oldu ve çok keyifliydi. Blogger arkadaşlarım ve onların takipçilerinden davetiye kazananlar bizimleydi. Hem güzel bir yemek yedik hem de Çocuk Gelişimi ve Eğitimi uzmanı Özge Selçuk Bozkurt’tan Çocuğunuzun gelişimine göre oyun konusunu dinledik.
Farmet Döner tam anne hassasiyetine göre ürünleriyle dışarda yemek yerken gönül rahatlığıyla ailecek yemek yiyebileceğiniz bir yer.

farmet8
Farmet Döner İstiklal Caddesi’nde Tünel’e çok yakın. En önemli hassasiyetleri insan sağlığına uygun üretim ve hijyeninin maksimum düzeyde olması bu nedenle doğal ve doğala en yakın ürünler üretiliyor.

farmet16

Patatesler fırında sızma zeytinyağı ve biberiye ile pişiriliyor. Ekmekler ekşi mayalı ve sağlıklı. Döner kıymasız ve Ankara usülü yapılıyor. Sıkma katkısız Zumosol meyve suyu satılıyor. Yoğurt manda yoğurdu. İddia ediyorum dünyanın en güzel yayık ayranı. Mutlaka ziyaret edin leziz dönerin ve ayranın tadına bakın sonunda da Sarelle’den yapılan profiterol ve dondurma ile kendinizi ödüllendirin. Yakında @Farmetdoner Caddebostan ve Bebek şubeleri de açılacak. Bu keyifli yemekte bize değerli bilgiler veren Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt’a, bizimle olan Şef Cansu Özdemir’e, blogger anneler Saadet Algan’a, Melek İçmeli’ye, Berna Mutlu Aytekin’e, ve davetli annelere @alerjikbebekler @buseburakakm @aktif_anneler @edabuyuktortop @korkmazarzuyuzme @kahveci.anne çok teşekkürler.

farmet4

farmet5

Bizi leziz yemekler ve tatlılarla ağırlayan alışılmışın dışındaki Farmet Döner Beyoğlu Tünel şubesine çok teşekkürler. Çok yakında Farmet Döner’in Caddebostan ve Bebek Şubeleri de açılacak ve oralarda da Anne Muhabbetleri buluşmalarımız olacak.

farmet9farmet6farmet7farmet10farmet17farmet15farmet12farmet14farmet11farmet13farmet1 #annemuhabbetleri#farmetdöner