Duyurular

Türkiye’nin Bebeklere Özel ilk SPA etkinliği “Benebaby ile SPA Zamanı”

2.677 kişi okudu.

FullSizeRender (13)

Benebaby ile size bir sürprizimiz var
Bebeğinizle beraber uzman hemşireler ve masözler eşliğinde güzel bir SPA keyfi yaşamak güzel olmaz mıydı? Uzman hemşireler bebeğinize bebek masajı ve bakımı yapsa, masözler size el ve boyun masajı yapsa? O halde Türkiye’nin bebeklere özel ilk SPA etkinliği Benebaby ile Spa Zamanı’na siz de katılın. Üstelik hepsi ücretsiz.

FullSizeRender (12)
Türkiye’de ilk kez bebeklere özel SPA keyfi başlıyor! Anne ve bebek dostu Benebaby’nin 12 aya kadar olan bebekler ve anneleri için hazırladığı “Benebaby ile Spa Zamanı”na katılmak için lambasnc.com/benebaby/spa/ adresinden rezervasyon yaptırabilirsiniz veya direkt etkinlik alanına gelebilirsiniz.

Ben de bugün arkadaşlarımla Zorlu Center’daydım ve harika bir el masajı yaptırdım ve tatlı bebekleri sevdim.

FullSizeRender (11)

Benebaby Baby Spa 4 Haziran akşamına kadar 12:00-20:00 arasında Zorlu AVM -1 katında Gloria Cafenin yanındaki alanda. Daha fazla bilgi almak için @benebabytr instagram sayfasını ve benebaby.com.tr sitesini takipte kalın.

Hassas Anne Facebook Sayfamda ve @hassasanne instagram hesabımda Benebaby Deneme Seti hediye ediyorum bu yarışmalara katılmayı unutmayın

IMG_1776

Bu sette neler var?
@wellcaretr Coliax bitkisel yağlar ile miniğinizdeki gaz sancısına iyi geliyor. İçinde sadece bitkisel yağlar var.
Benebaby sprey şeklinde pişik kremi sayesinde elleriniz kirlenmiyor. Ürünlerin hiçbirinde Paraben yok.
Benebaby Kimyonlu bebek masaj kremi çok rahatlatıcı ve içinde Paraben, yapay renklendirici ve koku yok.

Bu ürünleri eczanelerde bulabilirsiniz. Ben de bu ürünleri çok beğeniyorum ve 4 gün önce doğan yeğenim Nehir’e hediye edeceğim. 

#bebeklivemeraklı #benebaby #benebabytr #Spa #babyspa