Duyurular

Karneni Göster, Kitabını Al Kampanyası

2.439 kişi okudu.

isbankasi1

Kızlar kitaplarına kavuştular. Siz çocuğunuz ile İş Bankasına gidip karnesini gösterip kitabınızı aldınız mı? Üzülmeyin yaz boyunca gidip kitabınızı alabilirsiniz. Toplam 1 milyon kitap hediye edilecekmiş.
Çocukların kitap okumasını teşvik edecek harika bir proje. Gerçekten tebrikler.

Çocuklara 10 yılda 12 milyondan fazla kitap hediye ettiğiniz için teşekkürler Türkiye İş Bankası.

Türkiye İş Bankası’nın 2007-2008 eğitim öğretim döneminde başlattığı Karneni Göster, Kitabını Al kampanyasının 10. yılında karnesini Türkiye İle Bankası’na getiren ilkokul be ortaokul çocuklarına “Astronotlar Üşür Mü? – Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar Kitabı” hediye edilecek.
Çocuklarımızın özellikle kitap okuma alışkanlığını kazanmalarına, hayal güçlerinin geliştirilmesine, merak duygularının uyandırılmasına, bilim ve akıl yolunda kişisel gelişimlerini sağlamalarına önem veren kampanyayı ben de destekliyorum.

isbankasi2
İhtiyaç sahibi daha çok çocuğa ulaşabilmek için, Yatılı Bölge Okulları, Sevgi Evleri, Çocuk ve Gençlik Kapalı Cezaevleri ile Çocuk Eğitimevleri’ndeki çocuklara da “Astronotlar Üşür Mü? – Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar Kitabı” hediye edecek. Hediye kitaplar, görme engelli öğrencilerin eğitim gördüğü okulların kütüphanelerine gönderilmek üzere Braille alfabesiyle de basılıyor.
Kızlarım ve oğlum İş Bankası’nda karnelerini gösterdiler ve hediye kitaplarını aldılar. Haydi sizi de bekliyorlar#sosyalsorumluluk