Duyurular

Canon Creative Park ile Yaz Tatili Daha Keyifli

2.505 kişi okudu.

FullSizeRender (20) FullSizeRender (21)

Bilmem farkında mısınız çok yakında okullar kapanıyor ve çocukların yaz tatili başlıyor ☀️
Şimdiden onlarla evde nasıl aktiviteler yaparım diye düşünmeye başladım. Bu hafta Canon Creative Park’ı keşfettik ve inanılmaz keyifli maketler ve aktiviteler yapmaya başladık. cp.c-ij.com/en/ adresinden ücretsiz olarak pek çok maket, parti süsü, anı defteri, takvim şablonu indirebilirsiniz.
Canon’un maket yapmaya uygun mat fotoğraf kağıdına Creative Park’tan ücretsiz indirdiğimiz şablonları Canon yazıcımızla basıyoruz, sonra beraber dikkatlice kesiyoruz ve yapıştırıyoruz. Hem birlikte keyifli zaman geçiriyoruz hem de çocukların el becerileri gelişiyor. Bugün penguen hayranı kızımla Penguen maketi yapmaya karar verdik, geçen gün de Esin ile prenses tacı yaptık. Kızlar yeni doğacak yeğenimiz için hastane odası süsleri hazırlayıp bastılar.
Creative Park gerçekten de yaz tatilinde anne babaların çocuklarıyla keyif alarak yapabileceği ve çocukların el becerilerini geliştirecek maket ve aktivite örnekleriyle dopdolu. Özellikle hayvan maketlerine bayıldık. Çocukların güzel vakit geçirmeleri için ideal bir ürün #CreativePark @Canoneurasia