Duyurular

MomTalks, Uzmanları ve Anneleri Bir Araya Getiriyor

2.236 kişi okudu.

eaml1iHayatın ilk birkaç yılı, çocuk için aynı anda hem büyük bir potansiyel hem de büyük riskler barındırır. Anneler çocuk eğitimi ve gelişimi konusunda ne kadar bilinçlenirse çocukların hayata atacakları ilk adımları da o kadar sağlam ve sağlıklı olacaktır.

MomTalks, çocukların bugününü ve geleceğini konuşmak üzere uzmanları ve anneleri bir araya getiriyor.

“Gelecek anneden başlar!

Türkiye’de ilk kez hepsi bir arada!

İletişim uzmanı, yazar Doğan Cüceloğlu, başarı uzmanı, yazar Mümin Sekman, eğitimci Özgür Bolat, Prof. Dr. Yankı Yazgan…

Sanatçı Nil Karaibrahimgil, Arslanköy Kadınlar Tiyatro Topluluğu kurucusu, sanatçı Ümmiye Koçak…

“Uyku Meleği” Seride Samurkaş, “Hassas Anne” Ece Kumkale, çocuk doktoru, “Güncel Anne” Elif Çakır, Anneysen.com kurucusu Aylin Çakır, otizmli oğlunu şampiyonluğa taşıyan ödüllü anne Naciye Torunlar Aksu, üstün yetenekli çocuk annesi, TAÇVED kurucusu Ayşegül Anıl, TV programcısı, yazar Dr. Sevda Sarıkaya, TV programcısı Ayşen Aksakal…

Eğitimci ve yazar Dr. Bahar Eriş’in fikir annesi olduğu etkinliğin geliri, Ümmiye Koçak’ın kurduğu Arslanköy Kadınlar Tiyatro Topluluğu’na bağışlanacaktır. ”

MOMTALKS’IN AMACI NEDİR ?

MomTalks, annelerin geleceği şekillendirmedeki önemini vurgulamak, anneliğin eğitimdeki kritik önemi konusunda farkındalığı arttırmayı amaçlıyor. Uzmanları ve işin uzmanı anneleri, aynı platformda bir araya getiriyor.

MomTalks’un fikir annesi Dr. Bahar Eriş , çocuklarda yetenek gelişimi ve üstün yetenek eğitimi üzerine odaklanmış bir akademisyen ve yazardır. 1998-2004 arasında New York Columbia Üniversitesi Teachers College’de Üstün Yetenek Eğitimi Programı’nda master ve doktora eğitimini tamamlamıştır. 2004-2014 yıllarında Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde üstün yetenek eğitimi konusunda dersler vermiştir. 2015’ten bu yana Bahçeşehir Üniversitesi Üstün Yetenekliler Eğitim Merkezi’nde Yard. Doç. Dr. olarak ders vermektedir. Her Çocuk Üstün Yeteneklidir ve Anne Beynim Aç kitaplarının yazarıdır.

MOMTALKS KONUŞMACILAR

DOĞAN CÜCELOĞLU
MÜMİN SEKMAN
YANKI YAZGAN
ÖZGÜR BOLAT
NİL KARAİBRAHİMGİL
ÜMMİYE KOÇAK
SERİDE SAMURKAŞ
ELİF ÇAKIR
ECE KUMKALE
NACİYE TORUNLAR AKSU
AYŞEGÜL ANIL

ORGANİZASYON BİLETLERİ BİLETİX ÜZERİNDEN SATILMAKTADIR.
Organizasyon geliri, Ümmiye Koçak’ın kurduğu Arslanköy Kadınlar Tiyatro Topluluğu’na bağışlanacaktır.

MomTalks, katılmak isteyen herkese açıktır.

Biletinizi buradan alabilirsiniz biletix.com/etkinlik/UF602/TURKIYE/tr

Sponsorluk ve bilgi almak için bahareris@bahcesehir.edu.tr