Duyurular

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda 16-18 Aralık’ta İstanbul Kongre Merkezi’ndeyim

4.076 kişi okudu.

ibs-susam-sokagi

Yılın heyecanla beklenen aile festivali İBS için geri sayım başladı. Bu yıl İBS’de yok yok! Ceyda Düvenci, Ayşe Tolga, Derya Özel, Deniz Akkaya ve onlarca ünlü anne… Ayrıca uzman doktorlar ve psikologlar… Hazine Avı Yarışmaları, Susam Sokaklı Saatler, her gün 32 etkinliğin olduğu İBS Sahne… Aile boyu eğlence için 16-18 Aralık’ta İstanbul Kongre Merkezi’ne gelmeyi unutmayın! Hassas Anne Etkinlik Merkezi standımda sizleri bekliyorum ve sürprizlerim olacak. 

16 Aralık Cuma 12:00-12:30 arasında Yaprak Yapsan Moderatörlüğünde Uzm. Özge Selçuk Bozkurt ile Çocukla etkin Zaman Yönetimi konulu İBS Sohbet Buluşmamızı kaçırmayın. Kayıt için lütfen 0216 414 20 15’i arayın veya mpilavcilar@boyutgroup.net ‘e e-posta gönderin. Acele edin çünkü yerimiz kısıtlı.

fullsizerender-7

Hepsi İBS’de; Susam Sokağı, Ünlü Anneler ve Her Gün 32 Etkinlik

Çocuğu için en iyisini isteyenlerin buluşma noktası olan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı, 16-18 Aralık’ta Harbiye’de bulunan İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını beşinci kez açacak. Ailelerin en sevdiği etkinlik İBS Fuar’ın 2016 teması ise “Dönüşüm, Sihirli Yolculuk…”  Temaya uygun onlarca etkinlik çocuğu için en iyisi isteyen ebeveynleri ve eğlenirken öğrenmek isteyen minikleri bekliyor.

ibs-tanitim-fotografi

İBS ile ‘Susam Sokağı’ İstanbul’da 

İBS 2016’nın en renkli konukları ise dünyada milyonlarca hayranı bulunan Susam Sokağı’ndan. “Edi, Büdü, Kurabiye Canavarı ve  Elmo” İstanbul Kongre Merkezi’ne kurulan Susam Sokağı’nda üç gün boyunca 12:00-19:00 saatleri arasında çocukları ağırlayacak. Çocuklar birbirinden sevimli bu kahramanlarla eğlence dozu yüksek birçok aktivitenin yanı sıra “kurabiye, maske, boyama ve el işi yapım” atölyelerinde keyifli ve öğretici çalışmalar yapacak. İBS’de ayrıca çocukların televizyondan tanıdığı prens ve prensesler başta olmak üzere çizgi dünyanın sevilen kahramanları çocuklarla buluşacak, oyunlar oynayacak, bol bol fotoğraf çektirecek.

ibs-aile-festivali-2

İBS Sahnelerinde Her Gün 32 Etkinlik

4 ayrı İBS Sahnesinde her gün ortalama 32 etkinlik düzenlenecek. Yaratıcı drama etkinlikleri, canlı müzik eşliğinde dans klübü çalışmaları, ritim showları, ebru, oyun hamuru sanat kili çalışmaları, akıl oyunları istasyonları, hikaye zamanları, bilim yapıyoruz atölyeleri, eğlence parkuru ve daha fazlası bu alanlarda çocukların interaktif katılımına açık bir şekilde gerçekleştirilecek. 2017’ye sayılı günler kala gerçekleşecek olan İBS’de yeni yıl gösterileri de renkli anlara ev sahipliği yapacak.

Ünlü Anneler İBS’de Konuşacak

Ünlü anneler, deneyimli anneler, girişimci anneler, sporcu anneler, alanında uzman doktorlar bu yıl da İBS’de olacak.  İBS Sohbet köşesinde “Değer  Katanlarla Buluşma” adı altında gerçekleşecek özel bölümde kimler yok ki?

Ceyda Düvenci, Ayşe Tolga, Derya Özel, Deniz Akkaya, Pınar Mermer, Özgür Bolat, Dilara Koçak, Üşengeç Şef, Arbil Yuca, Ece Kumkale, Özge Selçuk Bozkurt, Müge Çevik, Merve Öztürk, Zeynep Gözübüyük, Nihan Kayalıoğlu, Beril Bayındır, Amine Kamburoğlu, Esra Ertuğrul, Pınar Mallı ve Doula Esra Erkut isimlerden bazıları …

Bu buluşmalarda, “Çocukla Etkin Zaman Yönetimi, Anne Ve Çocuk İlişkisi, Annenin İçsel Yolculuğu, Anne Benimle Oynar Mısın?, Çocuk Astrolojisi, Anne Çok Acıktım, Bir Hikayemiz Var, Anneyim Ama Önce Kadın, Yeni Nesil Annelik, Emzirmek Her Şeydir” başlıkları enine boyuna tartışılacak.

Aileler İçin Ekonomik Çözümler İBS’de

Aile boyu eğlence ve bilginin aynı ortamda sunulduğu İBS, ebeveynlerin bütçesine de ciddi katkı sağlayacak. İBS’de standları ile yer alan Türkiye’nin en ünlü anne bebek çocuk markaları, ürün ve hizmetlerini üç gün boyunca cazip indirimlerle ailelere sunacak. Yüzde 40’lara varan indirimlerin yanı sıra hediyesi bol yarışmalar da ailelerin yüzünü güldürecek. İBS’nin, çocuk giyimden oyuncağa, bebek yataklarından hijyen malzemelerine, küçük ev aletlerinden pusetlere ve araba koltuklarına kadar sayısız hediye verdiği “Hazine Avı Yarışmaları” üç gün boyunca sürecek.  Binlerce TL değerindeki hediyeleri kazanmak için tek yapılması gereken ise eğlenmek, eğlenirken verilen görevleri yerine getirmek.

İBS Ödülleri 16 Aralık’ta Verilecek

Anne bebek çocuk markaları ile tüketiciler arasındaki bağı güçlendirmek ve en dost markaların en dost ürünlerini belirlemek için düzenlenen “İBS Ödülleri 2016″nin kazananları ise belli oldu.

www.ibsodulleri.ibsfuar.com/” adresi üzerinden gerçekleştirilen halk oylaması ile belirlenen “Hamile Dostu Ürün, Bebek Dostu Ürün, Çocuk Dostu Ürün, Anne Dostu Ürün, Aile Dostu Ürün, İnovasyon, Sosyal Sorumluluk ve Yılın Ürünü” kategorilerinin kazananları  ödüllerini 16 Aralık’ta düzenlenecek törenle alacak.

16-18 Aralık 2016 / 11.00 -19.00

İstanbul Kongre Merkezi / ICC ( Harbiye)