Duyurular

Pronet’le Bilinçli Anneler Güvende Çocuklar Seminerimize Davetlisiniz

2.917 kişi okudu.

pronet

 

Sevgili anneler,
30 Ekim’de hepiniz Pronet’le Bilinçli Anneler, Güvende Çocuklar Semineri’ne davetlisiniz. 14:00-16:30 arasında Akasya AVM içerisinde bulunan Kidzania’da düzenlenecek seminerde bir araya gelerek yeni doğan bebek bakımı, bebek için güvenlik, çocuk gelişimi ve doğumdan sonra dikkat edilmesi gereken konular hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştireceğiz.
Seminere konuşmacı olarak Hamile Danışmanı ve uzman hemşire Bebeim Geliyor Esra Ertuğrul, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt ve Hassas Anne Ece Kumkale olarak katılacağız.
Çocuğunuz 7 yaş ve üzerinde ise seminere çocuğunuzla birlikte katılabilirsiniz. Siz seminerdeyken çocuğunuz da Kidzania etkinlik alanlarının keyfini ücretsiz olarak çıkarabilir. Çocuklarıyla gelemeyecek annelere ise Kidzania bileti hediye! Seminere katılmak için iletişim bilgilerinizi, bit.ly/pro-kid linki üzerinden Pronet ile paylaşmanız yeterli. Kayıt olmadan seminere katılmak maalesef mümkün olmayacak. Sadece anneleri seminerdeyken Kidzania’da tek başına eğlenebilecek 7 yaş ve üstü çocukları anneleriyle kabul edebiliyoruz. Çocuksuz da katılabilirsiniz.
Pronet’le Bilinçli Anneler, Güvende Çocuklar Semineri’nde görüşmek üzere! Formu doldurup Kayıt olmayı unutmayın. Profildeki mavi linke tıklayıp formu doldurabilir veya bit.ly/pro-kid adresinden formu doldurabilirsiniz. Yerimiz kısıtlıdır ve kontenjan dolduğunda kayıt kabul edilemeyecektir. Seminerimiz ücretsizdir