Duyurular

Disney Channel Aile Sineması Akşamı

6.162 kişi okudu.

img_6383

Güvenilir ve kaliteli içerikleriyle aile eğlencesinin adresi Disney Channel’da her Cuma akşamı saat 19.45’te yayınlanan aile filmleri sayesinde çocuklarla evde kaliteli vakit geçirmek için bir alternatifimiz daha oldu. Hem anne-babaların hem de çocukların izleyebileceği çok eğlenceli filmler tüm aileyi evde sinema keyfi sürmeye davet ediyor.

img_6381

Processed with Snapseed.

Processed with Snapseed.

img_6405

Biz de 30 Eylül Cuma akşam anneler ve çocuklar olarak Hassas Anne Etkinlik Merkezi’nde biraraya gelerek, 19.45’te başlayan Prenses ve Kurbağa filmini izledik. Biz annelerin kendi çocukluğumuzdan aklımızda yer eden Prenses ve Kurbağa hikayesini çocuklarımızla paylaşmak ve onlarla birlikte kaliteli zaman geçirmek gerçekten çok keyifli bir Cuma akşamı aktivitesi oldu. Film arasında çocuklarla duyusal oyun atölyesi gerçekleştirerek de etkinliğimizi pekiştirdik.

Processed with Snapseed.

Processed with Snapseed.

img_6463

img_6429

Her Cuma akşamı 19.45’te Disney Channel’da ekrana gelen Aile Sineması Akşamı’nda 14 Ekim’de, sahiplerine kavuşmak için Amerika’yı boydan boya geçen iki köpek ve bir kedinin hikâyesini anlatan “Yuvaya Dönüş”; 21 Ekim’de yine aynı üçlünün mahsur kaldıkları havalimanından sahiplerini bulmak için Kanada’ya yolculuklarına yer veren “Yuvaya Dönüş 2” ve son olarak da 28 Ekim’de iki rakip bebek bakıcısının maceralarını anlatan “Bebek Bakıcısının Maceraları” yayınlanacak.

Aile Sineması Akşamı birbirinden keyifli Disney filmleriyle her Cuma 19.45’te Disney Channel ekranlarında çocuklar ve aileleri bekliyor.