Duyurular

Marshall Antibakteriyel Hijyen ile Hassas Anne Etkinlik Merkezi Renkler Atölyesi

2.415 kişi okudu.

atolyead

Marshall Antibakteriyel Hijyen ile @hassasanneetkinlikmerkezi Renkler Atölyesine davetlisiniz. 27 Eylül Salı günü eğlenceli duyusal oyun atölyeleri ve harika sohbetler ile dopdolu bir gün geçireceğiz. Akzonobel Marshall pazarlama müdürü Pınar Adabağ yeni ürünleri Marshall Antibakteriyel Hijyen Boyadan ve çocuk odalarında dekorasyon onerilerinden bahsedecek. Ben de hem çocuklarla renkler temalı duyusal oyun atölyesi yapacağım hem de annelere çocuklar ve hijyen alışkanlıkları konusunda bilgi vereceğim.

Atölyemizde 3 yaş üstü çocuklar kendileri slime (zıp zıp hamur) da yapacaklar ve yaptıkları zıp zıp hamuru eve götürecekler. Ayrıca renkli kinetik kum ile duyusal havuz yapacağız, parmak fırça ile tahta mikrop boyayacağız ve buz boyama yapacağız. Çok eğleneceğiz. Ücretsiz Duyusal oyun atölyemize katılmak için lütfen
1. bu paylaşımı kendi instagram hesabınızda 26 Eylül 12:00’a kadar herkese açık olarak #MarshallAntibakteriyelHijyen #yenilenmezamani@marshallturkiye @hassasanne ve çocuğunuzun kaç aylık olduğunu yazarak paylaşın. ( lütfen bunları kendi hesabınızda paylaştığınız görsel ile paylaşın) ÇOCUĞUNUZUN KAÇ AYLIK OLDUĞUNU MUTLAKA YAZMANIZ GEREKİYOR.
2. @marshallturkiye ve @hassasanne instagram hesaplarını takip edin
3. 26 Eylül günü instagram hesabınızın herkese açık olması gerekiyor ki katılımınızı görebilelim.
Her yaş grubundan koşulları yerine getiren ilk 8 kişinin bir çocuğu o atölyeye katılacaktır.
Atölyeye katılacaklar bu paylaşımın altında duyurulacaktır.

Koşuyolu Hassas Anne Etkinlik Merkezi
Ali Nazime Sok. No:32 Koşuyolu, Kadıköy
27 Eylül Salı
12:15-13:15 24-36 ay
13:45- 14:45 36-48 ay
15:15-16:15 48-60 ay
Renkler temalı duyusal oyun atölyelerimiz için çok teşekkürler Marshall Türkiye
facebook.com/marshallturkiye
Marshallboya.com