Duyurular

Waternet’e Yüzde 50 İndirimli Abone Olma Fırsatını Kaçırmayın

2.769 kişi okudu.

Hassas Anneler, Waternet Su Arıtma Cihazlarını 2. ve 3. ayda %50 indirimli kullanma fırsatını kaçırmayın!

waternet indirim

 

Biliyorsunuz size daha önce Waternet Su arıtma Abonelik Sisteminden bahsetmiştim. Su benim en Hassas olduğum konulardan biri çünkü çocuklarımızın sağlığı için çok önemli.  Dinlediğim tüm uzmanlar plastik damacanaların sağlığımız için çok tehlikeli olduğunu söylüyor. Cam damacanaları da düşündüm ama onlar da hem pahalı hem de yemeklere, sebze meyveleri yıkamaya kullanmak için pratik değil.  Damacanalardan içtiğimiz suya karışabilecek plastiklerin dışında  yemeklere kattığımız ve meyve sebzeleri yıkarken kullandığımız suların içindeki ağır metaller de beni çok endişelendiriyor. Prof. Dr. Ahmet Aydın da kitabında suların içindeki ağır metallerin çocuklarda otizmi ve diğer hastalıkları tetikleyebildiğini söylüyor.  Yemeklere kullandığımız musluk suyunu kaynattığımızda içindeki mikroplar ölüyor ama ağır metaller aynen kalıyor ve vücudumuza giriyor.  Bir de bu sistemde her an taze suyun hazır olması “su bitti” derdinin olmaması, damacana sistemindeki devamlı kapıyı yabancı bir insana açma ve güvenlik problemi olmaması çok hoşuma gidiyor.

Waternet ile ilk önce Anne çocuk Fuarında bir işbirliği yaptık ve onların sponsorluğu sayesinde fuarda Hassas Annelerle buluşmuş ve beraber harika resimler çektirmiştik. Onu da böyle paylaşmıştım.

 

 

Waternet bir sene daha Hassas Anne Etkinlik Merkezi’ne sponsor oldu ve merkezimizi ziyaret eden ailelere taze ve leziz Waternet suyunu sağlıyor. Ben 2,5 yıldır evimizde Waternet Arıtma Sistemleri kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. Tadını ailecek çok seviyoruz. İçtiğimiz ve yemeklerde kullandığımız suda plastik ve ağır metal olmadığı için çok mutluyum ve içim rahat.  Bizde set üstü modeli var, sıcak, oda sıcaklığında ve soğuk su alabiliyoruz. Çocuklar da kendi kendilerine su alabilmeyi ve ışıklı olmasını çok seviyorlar hatta eve gelen arkadaşlarına hemen su makinesini tanıtıp su ikram ediyorlar. Abonelik sistemi ile her ay abonelik bedelini verip  makinenin bakım ve temizliğiyle uğraşmamayı seviyorum. Makineyi satın almadığımız için toplu bir para da vermedik.

Bebek Şenliği’nde Waternet’in standında Hassas Annelerle buluştum. Waternet Taze suyu tadan Hassas Anneler gerçekten çok beğendiler ve üye olanlar da memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

       

 

1 yıl önce Hassas Annelere özel bir indirim yapmışlardı ve yine Waternet indirimi isteyenler bana birçok mesaj gönderdi. Waternet ile uzun görüşmelerden sonra bir Hassas Anne İndirimi yapmaya ikna oldular. Waternet pek indirim yapan bir firma değil. Yeni abone olacak Hassas Annelere 2. ve 3. ayda yüzde 50 indirim veriyorlar. Buna gerçekten çok sevindim. Hassas Annelere böyle ayrıcalıklar sağlayabildiğimde çok mutlu oluyorum.

 

Öncelikle Waternet Su arıtma Sistemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi bu videoyu seyrederek edinebilirsiniz.

 

Abonelik sistemi ve fiyatlar hakkında bilgi burada waternet.com.tr  0850 250 2222 numaralarını arayarak da bilgi alabilirsiniz.

                                               WATERNET HASSASANNE.COM KAMPANYASI

                                                                    Kampanya Katılım Şartları 

  • Kampanya yeni Waternet aboneleri için geçerlidir. Kampanyadan yararlanılabilmesi içinWaternet  temsilcisine Hassas Anne indiriminden yararlanmak istedğinizi söylemeniz yeterlidir.
  • Kampanya 12.8.2016- 12.9.2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Yeni Üye olan Hassas Anneler 2. ve 3. aylarında aylık abonelik bedeli üzerinden yüzde 50 indirim alacaklardır.
  • Bu kampanya Waternet’in başka bir kampanyası ile birleştirilemez.
  • Bu kampanya ile kazanılan ücretsiz kullanım hakkı nakde çevrilemez.
  • Bu kampanya sadece bireysel abonelerimiz için geçerlidir. Tüzel kişilikler bu kampanyadan faydalanamaz.
  • Kampanya’ya katılan tüm katılımcılar, bu Kampanya Koşulları’nı aynen kabul etmiş sayılır.
  • Waternet, kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

Böyle bir indirim her zaman olmaz. Eğer su arıtma sistemi almayı düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın derim.