Duyurular

Güçlü Birini Ancak Güçlü Biri Yetiştirebilir

3.461 kişi okudu.

Güçlü birini ancak güçlü biri yetiştirebilir. P&G ‪#‎TeşekkürlerAnne‬ videosu beni iki nedenden çok etkiledi ve gözyaşlarıma hakim olamadım. Birinci neden anneciğimi 18 yıl önce erken kaybettim ve onun bana olan desteğini deliler gibi özledim. İkinci neden de çocuklarımın ikisi profesyonel sporcu ve ben sporcu annesiyim. Kızım Esin 6 Yaşında Milli Eğitim Bakanlığından cimnastik Alanında sporcu lisansı aldı ve 4 ay önce okulunu Milli eğitim bakanlığının yarışmasında takım arkadaşıyla İstanbul üçüncüsü yapıp bronz madalya kazandı. 1 ay sonra da Türkiye Şampiyonasında yarışacak. Şu anda haftada 4-5 gün toplam 16-20 saat antrenman yapıyor. Bazı zor hareketlerde gözünden akan yaşları görünce içim gidiyor ve onu oradan çekip almak istiyorum ama onun yanında durmalı ve onu desteklemeliyim biliyorum.
Oğlum Alper de Altyapıda basket oynuyor ve haftada 4 gün antrenmanı var. Diğer kızım Sevinç de Aikido yapıyor. Sporcu annesi olmak zor olsa da yaşattığı gurur ve çocuklarımızın Mutluluğu herşeye değer. Olimpiyatlarda yarışan sporcularımızı ve onların annelerini destekleyen P&G çok teşekkürler. 81 ilde 81 okula spor ekipmanı sağladığınız için de tebrik ediyorum.

Güçlü birini ancak güçlü biri yetiştirebilir. Bize güçlü olmayı öğreten annelerimize #TeşekkürlerAnne demek için P&G’nin hazırladığı videoyu izleyip de ağlamamak mümkün değil.