Duyurular

Hassas Anneler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Medicana International Hastanesi’nde Hassas Anne Semineri için Buluştu

4.835 kişi okudu.

092

Medicana International Hastanesi Hassas Anne Seminerimize katılan Hassas Annelere çok teşekkürler. Medicana International İstanbul Hastanesi’nde düzenlediğimiz Hassas Anne Seminerimiz yüzden fazla annenin katılımıyla çok güzel geçti. Ben çocuk gelişimi konusundaki son araştırmaları, 3 çocuğumu büyütürken ve Hassas Anne Etkinlik Merkezi ‘nde edindiğim tecrübelerimi anlattım ve “Biz Anneler hangi konularda hassas olmalıyız? ” sorusunu cevapladım. Medicana Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Burcu Özmen Demirkaya kadın sağlığındaki hassas konulardan bahsetti. Uzman Psikolog/Pedagog Reyhan Ateş Yücel 0-6 yaş çocuk psikolojisini anlattı. 8 Mart’ta bilgiyi paylaşmaktan, kadınların ve çocukların sağlığına ve gelişimine fayda sağlamaktan daha güzel ne olabilir?

067

Bizleri inanılmaz güzel ağırlayan Medicana International İstanbul Hastanesi’ne çok teşekkürler. Öncelikle uzmanlarınızın verdiği değerli bilgiler için çok teşekkürler. İkramlarınız ve hediyeleriniz harikaydı. Medicana İletişim Müdürü Sayın Gül Uğurlu her an bizimleydi ve her ayrıntıyla ilgilendi. Misafirperverliğiniz için çok sağolun.

052

Seminerimizde Hassas Annelere ürünlerinden harika hediyeler veren Nutrigen Çocuk Gelişim Şuruplarına çok teşekkürler. Her anne ile ilgilendiniz ve ayrıntılı olarak sorularımızı yanıtladınız. Nutrigen her çocuk farklıdır ve farklı ihtiyaçları vardır diyor ve bu nedenle her çocuğun ihtiyacına göre gelişim şurupları var. Kabızlığa karşı yüksek oranda lif içeren ürünleri de var. Kış aylarında çocukların bağışıklığını arttırmak için Propolis Kış şurubunu hemen kullanmaya başladık malum bu kış hastalıklar herkesi perişan etti. Nutrigen ürünleri hakkında ayrıntılı bilgiyi nutrigen.com.tr sitelerinden alabilirsiniz. Nutrigen ürünlerini eczanelerde bulabilirsiniz.

096

 

055

 

054

 

056

 

058

 

 

Medicana Hastanelerindeki seminer ve etkinliklerimiz devam edecek. Görüşmek üzere.

#‎hassasanneseminer‬ ‪#‎hassasannelerbuluşuyor‬ ‪#‎hassasanne‬‪#‎medicana‬ ‪#‎8mart‬ ‪#‎dünyakadınlargünü‬