Duyurular

Esin ve Sevinç 7 yaşında!

3.103 kişi okudu.

Esin ve Sevinç 7 yaşında. Çok güzel bir gün oldu. ‪#‎şükür‬ ‪#‎çokşükür‬‪#‎hepşükür‬ ‪#‎doğumgünü‬

178

 

190

 

169

 

181

 

121

 

Son anda kızlar Elsa olmaya ve Elsa kıyafeti giymeye karar verdi kızlar. Aynı kıyafetten iki tane hiç bir yerde bulamadım. Hada.com.tr ‘den Nilgün Hanım çok uğraştı ve 9-10 yaş aynı kıyafetten iki tane buldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Çok yakında bu iki kıyafeti sevgili arkadaşım Özden’in ikinci el satış sitesi tutumluanne.com ‘da satacağım ve geliri Kanserli Çocuklar Vakfına (KACUV) bağışlayacağım. Tutumlu Anne‘de böyle bir seçenek olması harika bence.

198

 

Evet 1 dakikalığına adıma yaraşır şekilde kraliçe olmuş olabilirim. Kızlar çok eğlendiler ben tacı takınca. Böyle eğlenceli anları çocuklar unutmuyor.

 

194

 

205

İşte gelen minik misafirlerimize hediyelerimiz. Mutlaka kitap diyorum 🙂 Kendi yaptıkları slime ve meyve suyu/süt kutularını koymak için dökülmeyi önleyen Kidi Kutu.(kidi kutuları merkezin içindeki Hassas Anne Dükkan’dan veya instagram @hassasannedukkan hesabımdan satın alabilirsiniz.)

 

209

 

127

Harika pastamız tabii ki ailemizin ve merkezimizin pastacısı Sarıyer Maden’deki Melekeli Butik Pasta‘dan. Ben pastayı ısmarlamayı unutup 1 gün önce haber verince tabii üstünde figürler olamadı kurumayacağı için ama tadı harikaydı.