Duyurular

Yılbaşı Alışverişinde Adres Belli

3.681 kişi okudu.

Hassas Anne resim 3

Yıllardır oyuncaklarımızın çoğunu Toyzz Shop’tan alıyoruz. Çalışanlar bile tanıyorlar bizi ve çocukların sevdiği oyuncakları biliyorlar. Toyzz Shop’u tercih etme nedenim çalışanların çok ilgili olması ve burada oyuncak çeşidinin çok fazla olması. Mall of İstanbul’da İstanbul’un en büyük Toyzz Shop mağazasının açıldığını ve burada sevdiğim blogger arkadaşlarla bir etkinlik yapılacağını duyunca çok sevindim ve yeni mağazayı hemen görmek istedim. Burası tam 1700 metrekare! Arkadaşlarla gez gez bitiremedik. Yılbaşı alışverişleriniz için mutlaka buraya uğramanızı tavsiye ederim.

Hassas Anne resim 1

Biliyorsunuz Maşa ile Koca Ayı çizgi filmine çocuklar bayılıyor tabii oyuncaklarına da ilgi büyük. Kızlara yeni yıl hediyesi olarak Maşa ile Koca Ayı aldım. Sonra instagrama Maşa ile Koca ayı oyuncaklarıyla fotoğrafımı koyunca bu çizgi filmin ne kadar popüler olduğunu anladım. Meğerse herkes bu oyuncakları arıyormuş. Sonra eve gelince kızlara hediye vermenin ne kadar güzel bir şey olduğundan bahsettim ve bu Maşa bebeklerini kendi yaşlarındaki hasta bir çocuğa hediye etmek isteyip istemediklerini sordum. Onlar da hediye etmek istediler. Bebekleri hediye paketi yaptık ve çok sevdiğim uzaktan takip edip dualarımda yer verdiğim bir prensese gönderdik. Hem o prenses mutlu oldu hem de kızlarım paylaşmayı öğrendiler.

Hassas Anne resim 5

Alper’e de Matt Hatter buldum. Tabii evde paketi görünce açmadan duramadı ve yılbaşından önce hediyesiyle oynamaya başladı. Bizimkiler henüz ilgilenmiyorlar ama Star Wars oyuncaklarının da tüm serisi bu mağazada varmış. Ben parti süslerimi de yıllardır Toyzz Shop’tan alıyorum en çok farklı temayı ve en uygun fiyatı burada buluyorum.  Alper’in 9. Doğumgünü Fenerbahçe temalı ve bu temanın süsleri her yerde olmuyor. Burada bulunca hemen aldım.

Hassas Anne resim 4

Bugün hem blogger arkadaşlarımla Toyzz Shop XL mağazasının hikayesini dinledim hem de Yılbaşı alışverişimi hallettim. Çok güzel bir gün oldu. Davet için çok teşekkürler.