Duyurular

Denizli Hassas Anne Semineri’nde Anneler “Teröre Hayır!” Dedi

3.230 kişi okudu.

IMG_3996

 

İşte anne duruşumuz. Çocuklarımızı Barış ile büyütmek istiyoruz. Ülkemiz bölünmesin istiyoruz. Denizli’deki Hassas Anneler Teröre Hayır diyor! Biz anneler olarak artık Barış istiyoruz ve anneler ağlamasın diyoruz. Birlik olalım diyoruz. Denizli Hassas Anne Semineri’nde Denizli Anneleri ile terörü protesto ettik. Seminerde çocuklarımızı büyütürken hangi konularda hassas olmalıyız konusunu anlattım. Bizi misafir eden Denizli Kahve Sokağı‘na çok çok teşekkürler. Atölyelerimize ev sahipliği eden Duyu Market‘e çok teşekkürler.

Ülkemiz çok zor zamanlardan geçiyor işte biz de bu zamanlarda çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Ben de her ay farklı bir şehirde ücretsiz seminer vermeye ve annelere bilgi ulaştırmaya devam edeceğim. Teröre İnat Birlik Olalım! 

Denizli Hassas Anne Etkinlikleri kapsamında bugün 60 Denizlili Anne Kahve Sokağı’nda gerçekleşen Hassas Anne Seminerine katıldı. Tüm anneler ülkemizin içinde olduğu durumdan çok rahatsızdı ve çocukları için endişeliydi. Bu nedenle seminer sonrasında elimizdeki pankartlarla Teröre Hayır! Birlik Olalım! Anneler Ağlamasın! dedik. Anne duruşumuzu gösterdik. Biz anneler teröre inat her zaman çocuklarımızın iyiliği için birarada omuz omuzayız ve onların geleceği ve iyiliği için çalışmaya, bilgi paylaşımına ve birlik olmaya devam edeceğiz.

Hassas Anne Seminerleri her ay farklı bir şehirde o şehrin annelerine bilgi ulaştırmaya devam edecek. Gittiğimiz şehirlere atölyelerimizi de götürüyoruz ve o şehrin çocukları için ücretsiz duyusal oyun atölyeleri düzenliyoruz. Hassas Anne Etkinlik Merkezi Duyusal Oyun Atölyeleri Türkiye’nin dört bir köşesindeki çocuklara ulaşacak. Duyusal Oyunun önemini her şehirde anlatmak en büyük amacımız.

Denizli’de Duyu Market çocuklar için atölyelerimize ücretsiz ev sahipliği yaptı gerçekten çok teşekkür ederiz. Duyumarket.com.tr adresinden onların çocuk gelişimi ürünlerine ulaşabilirsiniz. Çocuk Gelişimi Marketi olarak gerçekten çok çok faydalı ekipmanları var. Duyu market Denizli merkez’de iki adet atölye yaptık. 2-3 yaş çocuklar için deniz temalı, 4 yaş ve üstü çocuklar için  dinozor temalı duyusal oyun atölyemiz oldu.

İşte 2-3 yaş için olan duyusal oyun atölyemizden fotoğraflar

215

 

231

 

242

 

#hassasannebuluşması#birlikolalım #hassasannelerbuluşuyor#annelerbuluşuyor #terörülanetliyoruz