Duyurular

II. Bursa Hassas Anne Buluşmaları ve Seminerleri Bursalı Anneleri Buluşturdu

3.801 kişi okudu.

320

II. Bursa Hassas Anne Seminer ve Buluşmalarına gelen 85 Hassas Anneye çok teşekkürler. Kapasitemiz nedeniyle gelemeyen hassas annelerimizden özür diliyoruz. Yine geleceğiz. Bizi inanılmaz güzel ağırlayan Baby Play Bursa ve Siesta Cafe‘ye minnettarız. Hassas Annelere harika hediyeler gönderen Mycey, organiktedarikcim.com Baby Corner TekstilRadoha KefirButik Plaka, Cafe BeştaşBademli Lezzetler Atölyesi çok teşekkürler.

26 Ağustos’ta Nilüfer’deki Baby Play Bursa’da Çocuk Gelişimi Uzmanı ve Oyun Terapisti Çocuğumla Evdeyim Özge Selçuk Bozkurt ve Kayra’m Büyürken Gamze Baltalı ile ücretsiz 4-12 ay bebek duyusal oyun etkinliğimiz gerçekleşti.
“Bebekte düzen oluşturma ve çocuğunuzla evde hangi etkinlikleri yapabilirsiniz?” konulu seminerimizde ben ve uzmanlarımız anneleri hem bilgilendirdik hem de sorularını cevapladık.
Saat 16:00’daki  2-4 yaş dinozor temalı duyusal oyun Atölyesi ve 2-4 yaş çocuğunuzla evde
hangi etkinlikleri yapabilirsiniz? konulu seminerimiz de çok keyifliydi. Atölyelerimize 12’şer Anne ve çocuk katıldı.

4-12 ay Duyusal Oyun Atölyesi:

095

2-4 yaş Dinozor Duyusal Oyun Atölyesi grubu:

141

Seminerlerde değerli bilgilerini paylaşan  Montessori ve atölye eğitmeni Gamze Baltalı, Aşçı Anne Çiğdem ve Çocuk Gelişimi uzmanı ve Oyun terapisti Özge Selçuk Bozkurt‘a çok teşekkürler. Hassas Anne Seminerlerinde annelerin pek çok uzman dinleme şansı oluyor. Ne kadar çok bilgi paylaşabilirsek o kadar iyi diye düşünüyorum.

072

24 Ağustos Pazartesi günü Siesta Cafe’nin sahibi Müşfik Beyi aradım. Bursalı Annelerden buluşma için çok mesaj alıyordum ve aniden Bursa buluşması yapmaya karar vermiştim. Sadece 2 gün sonrası için bir buluşma ayarlamaya çalışıyordum. 2 günde neler oldu neler. Geçen sene yine Cafe Siesta’da 60 anne ile harika bir buluşma yapmıştık. Müşfik Bey çok sevindi ve bizi yine davet etti. Bu kadar anneyi ağırlamak mekanı kapatmak kolay değil. “45 kişi olsun Ece Hanım geçen sefer sığamadık” dedi ama ne yapalım yine 60 kişi kayıt ettik. Kalanlara da üzülerek bir sonraki sefere dedik. Müşfik Beye Bursalı Hassas Annelere bu desteği için çok çok teşekkür ederim. Ekim Sonu açılacak yeni cafesinin açılışında Hassas Anne Etkinlik Merkezi ekibi olarak Bursalı Annelerin çocuklarına harika atölyeler yapacağız. Siesta Cafe’nin harika çalışanlarına da çok teşekkürler. Bu dondurmaları da inanılmaz lezzetliydi mutlaka gidin tadın.

 

029

 

Sevgili arkadaşım organiktedarikcim.com Hassas Anneler için organik böğürtlen göndermiş, Siesta Cafe de muhteşem bir sorbe yapmış. Çok teşekkürler. Kapınıza kadar gelen sertifikalı organik sebze meyve için organiktedarikcim.com organiktedarikcim@gmail.com a e-mail atın haftalık listeye dahil olun. Organik Tedarikcim bu hediyeniz için çok teşekkürler.

326

 

Bursalı Hassas Annelere bu muhteşem hediyeleri veren anne dostu firmalara çok teşekkürler @babycornertr ağız ve ter bezi, dondurma şeklinde bebek çorabı babycorner.com.tr @mycey biberon kordonu Mycey.com önlük, priz koruyucu, @radohakefir Radoha kefir ve kefir sabunu rafohakefir.com @cafebestas evrensel sitesi harika kurabiyeler ve lavanta kesesi, cafebestas.com @butikplaka Hassas Anne anahtarlığı butikplaka.com için çok teşekkürler tabii ki en büyük teşekkür @babyplaybursa @cocugumlaevdeyim Özge Selçuk Bozkurt için.

123

Dinozor temalı Duyusal Oyun Atölyemiz
145
153
152
150
Çocuk Gelişimi Uzmanı ve Oyun terapisti Özge Selçuk Bozkurt ile Bedensel ve işitsel farkındalık Bebek Etkinliği 

 Sevgili Aşçı Anne Çiğdem ile
086
 
Aşçı Anne’nin sağlıklı tariflerine ascianne.com dan ulaşabilirsiniz
308
Buluşmalardan resimler

Buluşma Mekanlarımız:

Çocuğunuzun gelişimini ayına göre takip edebileceğiniz oyun grupları ile Çocuk gelişimi uzmanı ve oyun terapisti Özge Selçuk Bozkurt
Baby Play Bursa
FSM Bulvarı Nilüfer Hatun Caddesi 144/27 Nilüfer BURSA
TEL: 0 (224) 451 72 12
Babyplay.com.tr https://www.facebook.com/www.babyplay.com.tr

http://instagram.com/babyplaybilinclioyun

https://twitter.com/babyplaybursa

info@babyplay.com.tr

 

Cafe Siesta:

cafesiesta.com Facebook/siestabursa instagram @siestabursa

NALBANTOĞLU 0224 221 5301

KÜKÜRTLÜ 0224 232 3505

MEŞELİPARK 0224 241 7788