Duyurular

Hassas Anne Etkinlik Merkezi Pronet Plus ile Güvende

1.842 kişi okudu.

Hassas Anne Etkinlik Merkezi Pronet’e emanet olduğu için içim çok rahat. Pronet‘i merkezde 1 aydır kullanıyorum ve gerçekten çok beğendim. Kapı mı açık? cam mı açık? diye düşünmüyorum ve hareket sensorları en ufak bir hareketi bile algılayacak kadar hassas.
Sizlere de biraz Pronet plus sisteminden bahsetmek ve harika bir tatil hediyeli yarışmalarını haber vermek istedim.

İnteraktif güvenklik çözümleri içeren Pronet Plus ile anneler daha huzurlu.
• Pronet’in, mevcut hizmetlerine ek olarak; yeni interaktif güvenlik ve görüntüleme sistemleri, akıllı ev çözümleri ve enerji yönetimini içeren benzersiz ‘Pronet Plus’ hizmeti, annelerin yeni yardımcısı olacak. Mevcut Pronet güvenlik sistemiyle birlikte çalışan Pronet Plus; mobil iletişim kanalları sayesinde, kullanıcıya, uzak olduğu evinden ve sevdiklerinden an ve an haberdar olup gerekli kontrolleri yapabilme imkânı sunuyor.

Anneler, “kontrolü” Pronet Plus’a bırakıyor!
Pronet Plus’ı, App Store ya da Google Play üzerinden akıllı cihazlarına yükleyen tüm Pronet Plus kullanıcıları, diledikleri an ve yerden evlerini ve işlerini kontrol edebilirken; ister mobil cihazlarından, ister web üzerinden evlerinin ve işyerlerinin güvenliğinden emin olabiliyor. Mekanları ve içinde bulunanları kontrol etme imkanı sunan Pronet, özellikle annelere aklının evde ya da iş yerinde kalmayacağı huzurlu bir hayat vaat ediyor.
Hangi durumlarda bildirim alacağını abone kendisi belirliyor.

Mesela yardımcınızın eve girişi için eğer kendisine anahtar vermek istemiyorsanız, evinizden uzak olsanız dahi, kapınızı bulunduğunuz mekandan açabilirsiniz. Kimi çocuğu okuldan geldiğinde bildirim almak ister, kimi balkon kapısı veya ecza dolabı açıldığında. Üstelik, alarm sistemi kurulu değilken dahi, girilmemesi istenen odaya girilmesi, balkon kapısının açılması gibi durumlarda da anlık bildirimlerle haberdar olabilecekler.

Yüksek çözünürlüklü Pronet Plus kameraları sayesinde, çocuklarını eve geldikleri an görebilecek ya da evlerindeki yardımcılarının gün içinde nasıl çalıştığını gözlemleyebilecekler Bu şekilde, her abonemize, kişiselleştirilmiş bildirim sunuyoruz. Pronet Plus’ın İnteraktif Güvenlik Hizmeti sayesinde tüm anneler, mobil uygulamalar üzerinden ev ya da işyerlerinin ve içindekilerin güvenliğini daha iyi sağlayacak; uzaktan da olsa onları kontrol etmeye ve korumaya devam edebilecekler.

Pronet Plus aile bütçesini de koruyacak
Sağlıklı, güvenli ve konforlu bir yaşam hedefiyle sunulan Pronet Akıllı Ev Çözümleri; abonelere kombi, priz, kilit ve aydınlatma ayarlarının uzaktan yapılabildiği akıllı bir yaşamın kapılarını açıyor.
2015 yılında Pronet Plus özelliklerine eklenecek Akıllı Ev Çözümleri ve Enerji Yönetimi hizmetlerinin, enerji tasarrufu açısından da büyük bir artı değer getireceği kesin. Akılı Ev Çözümleri ile kombi gibi cihazları uzaktan açma-kapama ve gerekli ayarları yapabilme konforu geliyor. Örneğin; hafta sonu kullanacağınız şehir dışındaki kışlık evinize vardığınızda, evinizi dilediğiniz sıcaklıkta bulabiliyorsunuz. Aydınlatma kontrolü, size dilediğiniz zaman ışıkları uzaktan açıp kapatma imkanı veriyor.

Ayrıca Nisan ayı boyunca Pronet ya da Pronet Plus abonesi olan herkes Bodrum, Çeşme ve Kıbrıs’ta seçecekleri birinci sınıf otellerden birinde hafta sonu tatili kazanıyor.
Kampanyaya katılmak için bu linke basabilirsiniz: bit.ly/1BsFLdl

PRONET

Pronet Plus sistemini anlatan animasyon videoları da aşağıdaki linklerde yer alıyor.

Çocuklarım Güvende video linki: bit.ly/1EstCK0
Çocuklar Eve Geldi mi? video linki: bit.ly/1HWSSJi