Duyurular

3. Hassas Anne Adım Adım Yarışması

3.473 kişi okudu.

Image and video hosting by TinyPic

İkiz kızlarım büyürken 1,5-3 yaşları arasında her ay evimize Adım Adım gelişim seti geldi. Hem ben hem de çocuklarım Adım Adım’dan çok yararlandık. Bu setleri uzman pedagoglar hazırladığı için onların verdiği bilgilerle kızlarımın o ay neleri yapması gerektiğini öğrendim. Setlerin ana materyali olan aktivite kitabından, çocukların gelişimine katkıda bulunacak etkinlikleri beraber yaparak eğlendik. Çocuklarımızla iletişimi güçlendirmek çok önemli ve bu eğitici setler bunun için size gerekli araçları sağlıyor.

Çocuğunuzun planlı gelişimine katkı sağlayan, onunla yakınlaşmanıza, ilişkilerinizi güçlendirerek geliştirmenize, aranızdaki güven ve sevgi ilişkisinin pekişmesine, birlikte daha nitelikli, daha eğlenceli zaman geçirmenize yardımcı olan Adım Adım Gelişim Setlerini daha önce de burada duyurmuş ve sizlerden oldukça olumlu dönüşler aldığımız bir yarışma yapmıştık. Adım Adım hakkında daha fazla bilgi almak için adimadim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adım Adım daha fazla Hassas Annenin setlerinden faydalanması için yeni bir yarışma yapmayı kabul etti.
5 şanslı Hassas Anne, Adım Adım Gelişim Seti kazanma şansı yakalayacak.

Yarışmaya katılmak için:
8 Mart 2015 Pazar gecesi 23:59’a kadar
1. Bu resmi Beğen’e basıp beğenin, Paylaş’a basıp paylaşın ve yorum olarak SADECE 1 KERE katıldım ve “Çocuğunuzun duygusal-sosyal gelişimini desteklemek için nasıl aktiviteler yapıyorsunuz?” sorusunun cevabını yazın. (Cevabınızın uzun olması kazanma ihtimalinizi arttırmaz )

2. bit.ly/GelisimSeti adresinden Adım Adım sitesine üye olup,”Nereden duydunuz?” kısmında Hassas Anne’yi seçin. Lütfen bu formu tam olarak doğru bilgilerle doldurun. Kazananlara buradaki bilgilerden ulaşacağız. Adım Adım’ın sitesine üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kazananlar 9 Mart 2015 tarihinde bu paylaşımın altında yorum olarak ve Adım Adım Facebook sayfasından duyurulacaktır.

Lütfen yarışmaya katılmak dışında yorum yazmayınız. Yarışmaya katılım dışındaki tüm yorumlar silinecektir. Bu paylaşım sadece bu yarışma içindir. Bana bir mesajınız varsa lütfen mesaj yazınız.
Tüm Hassas Annelere bol şans.
Bu yarışmanın Facebook ile hiçbir ilgisi yoktur.

Cevapla