Duyurular

Hassas Anne – Waternet Su Hizmetleri İndirimini Kaçırmayın

3.314 kişi okudu.

003

 

Hassas Anne – Waternet Su Hizmetleri indirimini hatırlatmak istedim. www.waternet.com.tr adresinden Waternet Su Hizmetleri ve aylık abonelik hakkında bilgi alabilirsiniz.  Waternet, yeni abone olan Hassas Annelere 4 ay boyunca aylık abonelik bedelinden yüzde 50 indirim yapıyor.http://www.waternet.com.tr/iletisim/iletisim-formu/ burada kampanya kodu bölümüne HASSASANNE2014 yazın Hassas Anne özel indirimini alın. Waternet abonesi olduğunuzda her ay sadece abonelik bedelini ödüyorsunuz temizlik, bakım ve filtre değişimi için hiçbirşey ödemiyorsunuz. Biz de 10 aydır kullanıyoruz ve çok memnunuz.

Su benim en Hassas olduğum konulardan biri çünkü çocuklarımızın sağlığı için çok önemli.  Dinlediğim tüm uzmanlar plastik damacanaların sağlığımız için çok tehlikeli olduğunu söylüyor. Cam damacanaları da düşündüm ama onlar da hem pahalı hem de yemeklere, sebze meyveleri yıkamaya kullanmak için pratik değil.  Damacanalardan içtiğimiz suya karışabilecek plastiklerin dışında  yemeklere kattığımız ve meyve sebzeleri yıkarken kullandığımız suların içindeki ağır metaller de beni çok endişelendiriyor. Prof. Dr. Ahmet Aydın da kitabında suların içindeki ağır metallerin çocuklarda otizmi ve diğer hastalıkları tetikleyebildiğini söylüyor.  Yemeklere kullandığımız musluk suyunu kaynattığımızda içindeki mikroplar ölüyor ama ağır metaller aynen kalıyor ve vücudumuza giriyor.  Bir de bu sistemde her an taze suyun hazır olması “su bitti” derdinin olmaması, damacana sistemindeki devamlı kapıyı yabancı bir insana açma ve güvenlik problemi olmaması çok hoşuma gidiyor.
Öncelikle Waternet Su arıtma Sistemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi bu videoyu seyrederek edinebilirsiniz.

 

 

Abonelik sistemi ve fiyatlar hakkında bilgi burada waternet.com.tr  0850 250 2222 numaralarını arayarak da bilgi alabilirsiniz.

                                              

#hassasanneöneriyor

Cevapla