Duyurular

Pedagog ve Psikolojik Danışman Belgin Temur

5.273 kişi okudu.

 

Sevgili arkadaşım Psikolojik Danışman ve 25 yıllık Pedagog Mavi Aile Danışma Merkezi’nin kurucusu Belgin Temur bu ayki Bebeğim dergisindeki terapi köşesinde yalnız uyumaktan korkma ve tüm ilginin kendisinde olmasını isteme konusunu yazmış. Mutlaka okuyun.

Anneler kendilerine Pedagog önermemi istiyorlar. Tek tek cevap yazabilmem mümkün değil, o nedenle buraya yazmak istedim.
Sevgili Belgin Temur’u hem pedagog hem de psikolojik danışman olarak öneriyorum. Ben de çocuklarımla ve kendimle ilgili konularda sadece ona danışıyorum. Hem annenin psikolojisini hem de çocuğunun gelişimini değerlendirebildiği için bence görüşleri çok önemli. Çocuklardaki sorunların bir kısmı ailelerdeki sorunlardan kaynaklanıyor. Ayrıca özellikle anneler çocuklarındaki sorunlardan çok etkileniyor ve bu konuda yardıma ihtiyaçları oluyor. Ben de zaman zaman hem çocuklarımla ilgili konularda hem de benim bu konulara bakış açımla ilgili Belgin Hanım’dan destek alıyorum. Kendisi sağolsun Hassas Annelerin beni aşan sorularında hiç üşenmeden ve birşey beklemeden bana uzman görüşü ile uzun uzun cevaplar yazıyor. Hassas Annelere bu bitmeyen desteği için çok teşekkür ederim. Daha önce kendisiyle Tutumluanne Pedagoji Günleri kapsamında annelere 2 kere ücretsiz seminerler vermiştik.

Çocuklarımızı sadece çok büyük sorunlar olduğunda pedagoga götürmeyelim yolunda gitmeyen birşeyler olduğunu düşündüğümüzde hemen bir uzmandan fikir alalım böylelikle sorunlar boyumuzu aşmadan çözmeye başlayabiliriz.

Sevgili Belgin Temur hem pedagoji bölümü mezunu hem de uygulamalı psikoloji alanında yüksek lisansını tamamlamış bu nedenle hem çocuklara hem de büyüklere psikolojk danışmanlık yapıyor. Kurucusu ve yöneticisi olduğu Mavi Aile Danışmanlık Merkezi’ni tavsiye ediyorum.

Mavi Aile Danışma Merkezi
www.maviailedanismamerkezi.com
Ayşe Çavuş Cad. Akyıldız Apt. No:30 D:6 Suadiye / İSTANBUL

0 216 362 8772 / +90 216 362 8169
0 533 713 4786
info@maviailedanismamerkezi.com

#25yıllıkpedagog ‪#‎psikolojikdanışman‬ ‪#‎uzman‬

Cevapla