Duyurular

Aradolu.com Sitesinde Hem Organik Hem el Yapımı Ürünler Bulabildim

3.969 kişi okudu.

 

Biliyorsunuz organik dendiğinde hemen benim ilgi alanıma giriyor. Organik ve el yapımı ürünlere öncelik veren firmalardan bahsetmeyi seviyorum. İnternetten alışverişi de pratik olduğu için seviyorum. Üç çocukla öyle mağaza mağaza dolaşacak zamanım olmuyor. Market alışverişim de dahil çoğu alışverişimi internetten yapıyorum.

Bugün size aradığım pek çok değişik ürünü bulabildiğim bir internet sitesinden bahsetmek istiyorum. Aradolu.com sitesinde dükkanlarda zor bulunan birçok ürünü hemen bulabildim. Himalaya tuzu, organik çay, karabuğday, organik çocuk ketçabı, keçiboynuzu unu, keçiboynuzu özü, karadut özü, doğal ve organik turşular ilk başta dikkatimi çeken ürünler oldu. Bunlar her yerde bulunmuyor. Böyle internetten kolayca ulaşabilmek harika. Siteyi inceledikçe el yapımı ürünlere, esansiyel yağlara, cilt bakım ürünlerine bayıldım. Sonra bir baktım çok sevdiğim Makarna Lütfen sebzeli makarnaları da burada satılıyor. İşte bu çok hoşuma gitti.

Fırsat paketlerini de kaçırmamak lazım. Hediye olarak da çok güzel bir seçenek. Yörelere özel paketler ile Ege’nin en güzel ürünlerine ulaşmak mümkün.

Öderken de çekinecek birşey yok. İster kredi kartıyla ister paypal ile istersem kapıda ödeme ile güvenle öderim. 3 günde teslim garantisi var ve çok ürün alsanız da kargoyu düşünmenize gerek yok 50 TL üstüne kargo bedava.

Bence siz de Aradolu.com adresine bir göz atın. İnanılmaz ürün çeşidine bayılacağınıza eminim. İlerde inşallah Aradolu.com ile çok güzel projelerimiz olacak. Bu nedenle sizlere az da olsa onlardan bahsetmek istedim. Hassas Annelerin seveceği ürünleri sattıkları için onlarla işbirliği yapmak çok hoşuma gidecek.

Sosyal medyada çok güzel hediyeler veriyorlar.

Mutlaka takip edin. Facebook www.facebook.com/Aradolu
instagram.com/aradolu
Twitter.com/aradolu

Cevapla