Duyurular

Basında Hassasanne.com : Time Out İstanbul Ağustos Sayısı'nda Biz de Varız

1.498 kişi okudu.

Yeşim Mutlu, HayatMüzik, FundalinaÇelebiAlper, ve TeaKolik ile birlikte TimeOut İstanbul Ağustos sayısında HP’nin “6 Blogger’ın gözünden İstanbul’un 6 gizli noktası” çalışmasıyla yer aldık. Altı farklı alanda yazan blogger kendi bakış açımızla bizim için özel olan yerlerde fotoğraf çekip bu fotoğrafları paylaştık. Ben de anne blogger olarak bu projede yer aldım. 

 

 

Ben bu proje ile Alper’in Ortaköy Meydanı’nda kuşlarla bir resmini çekip paylaştım. Peki neden Ortaköy Meydanı benim için İstanbul’un gizli ve özel bir noktası? Çünkü Alper 1 yaşındayken sık sık Ortaköy meydanı’na giderdik ve oradaki kuşları beslemeyi çok severdi. O kadar eğlenirdi ki anlatamam. Ben de tam 6 yıl sonra 7 yaşındaki Alper’i aynı yerde fotoğraflamak istedim. Alper’deki büyümeyi görmek çok hoşuma gitti. Alper o zamanlar 1 yaşında 82 cm 12 kilo bir bebekti. Şimdi ise 7 yaşında 1,46 boyunda 33 kilo kocaman bir çocuk oldu.

 

 

 

Benim için çok güzel bir projeydi, HP Ink Advantage yazıcı ile bu fotoğrafları basmak da çok kolaydı ve bu sayede hemen çerçeleyip duvarıma asabildim. Değerli resimlerinizi cep telefonunuzda ve bilgisayarınızda bırakmayın, mutlaka basın ve çerçeveletip asın. HP’ye çok teşekkürler.

#hpinkadvantage #printerest

Cevapla